Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek a blézerek?...

Nektek tetszenek a blézerek? Ha igen: milyen színű? Alkalomra, hétköznapra, vagy a hidegre vetted? Esetleg csak mert szeretsz aktuális és divatos lenni?

Figyelt kérdés

Nekem dettora ez a blézerem van: [link]

2500 Ft-ért vettem apródon. Ugyan ilyeneket 8 ezer ft-tól láttam bevásárlóközpontokban...


2012. aug. 28. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem bordó van. Linkelni nem tudok, mert anyukámé volt.


Azért szeretem ,mert ha nincs elég hideg, de már azért fel kéne venni valamit a blúz fölé, akkor nagyon jó.


Nem divatból hordom, hanem mert jól áll.

2012. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
húú ez nagyon jó :)) nekem nincs ilyenem, de szívesen beszereznék egyet...de 8 ezer forintot nem adnék érte :)
2012. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én még ezt is sajnáltam rá kiadni... de nagyon vastag, rendes kabát jellegű.

Próbálok úgy divatos lenni, hogy nem több tízezret költök... 2-3 ezer ft a max amennyit én elvásárolok ruhára.

Már ezeréve nem vásároltam plázában, de még kínai üzletben sem! Az is drága...

2012. aug. 28. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor hordok blézert. Egyelőre csak egy fekete van, de szeretnék valami bézs színűt is. Most már a kínaiban is 4-5000 Ft sajnos.


20/L

2012. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik amit linkeltél. Én is szeretnék egyet de eddig még semmi olyat nem találtam ami igazán tetszene.
2012. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, nagyon. de nem a divat miatt mert az különösebben nem érdekel. mostanában szeretnék venni, olyat ami egyszerűbb, hogy jó legyen alkalmakra de hétköznapra is.

igaz eddig én is csak 8e körül láttam..

színekben ezek jönnek be: fekete, fehér, szürke, bézs

2012. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyebkent nagyon fugg a hajszintol es borszintol a blezer. Nekem barna hajam van, feher borom, es a fekete ugy allt mintha temetesre mennek vagy gyaszolnek...

A kavesbarnatol sapadtnak tuntem, es oregutett is. A bezs, szurke viszont fiatalos, nagyon jol megy a barnahoz foleg a szurke es varmihez fellehet venni:)

2012. szept. 1. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!