Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek csinosan...

Hogyan öltözzek csinosan magassarkú nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy párom akit szeretek, de egyforma magasak vagyunk, ezért nem szivesen veszek fel magassarkút. Hogy öltözzek nőiesen és csinosan úgy, hogy nem viselek magassarkút?
2012. szept. 21. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

vannak kis sarkú cipők is. linkelek egy párat, hogy mire gondoltam csak a példa kedvéért. ezek főleg őszi-téli cipők, a nyáriakat már úgyse lehet hordani, mert lefagy benne a lábad.


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idén télen nagy divat lesz ismét a trapézfarmer, amihez nagyon jó bármilyen lapos talpú, én is már alig várom!
2012. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot.és szórakozóhelyre miben mehetnék pl most?
2012. szept. 21. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Trapéz??? Mikortól? mert én mindenhol extraszűk csőgatyákat látok.
2012. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elég szomorú, hogy valaki nem érzi magát nőiesnek a magassarkú nélkül (jó, én is hordok :D). Az összehatástól leszel nőies, nem a cipőtől függ ;) Amúgy: ilyen hűvös időben: lapostalpú csizma vagy bokacsizma nőies kiegészítőkkel, pl táskával, kabáttal, sállal, gyöngyfülivel király. Melegebb időben balerina, aminek masni van az elején *.* De gondolom tudsz kombinálni darabokat.
2012. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat.próbálok én kombinálni dolgokat, de néha úgy érzem, hogy mások, s a barátom is nem tart szexisnek magassarkú nélkül. pláne hogy némely barátnőm csak magassarkút hord, s az én lapossarkú cipőimet leszólja.
2012. szept. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!