Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy vegyen nekem egy magassarkút?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és fogalmam sincs hogy vegyem rá anyumat hogy vegyen nekem egy magassarkút. Egyáltalán nem k**vás

[link] Na valami ötlet?



2012. szept. 19. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Figyu én is 12 vok nekem van egy magassarkúm a nyáron kaptam egy esküvőre... Figyu szerintem baromira nem kell még ilyen korba ilyen cipőket hordani. Totál nem hozzánk illő szerintem. Az enyémet is csak azért vettük mert nem találtunk más szép cipőt. Nekem ez a véleményem :)
2012. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj hogy k*rvás lenne, hanem azzal hogy tönkreteszi a lábadat, a gerincedet és kényelmetlen is. 20 éves kor alatt ilyet egyáltalán nem kéne hordani mert a csontok még nem alakultak ki teljesen és eldeformálódhatnak miatta.
2012. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16éves vagyok, én szoktam hordani elég sűrűn magassarkú cipőket, tönkremegy a hátad meg a lábad ha már most elkezded. 12 évesen szerintem egyálltalán ne!!
2012. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy hasonlót, ugyan ilyen őszi, de nagyon fájt benne a lábam, pedig 12 éves korom óta hordok magassarkút( akkor még alkalmakra és 3-4 centis sarkút, most meg mindennap 8-10 centiset) Szerintem őszre(vagy ez téli?) jobb lenne egy lapos sarkú cipő. De 12 évesen egy pár centis sarkú ünneplő cipőt kérhetnél anyukádtól ha szeretnél, és akkor azzal gyakorolhatnál.

Pl ilyet: [link]

tanévnyitóra, tanévzáróra, különböző ünnepségekre, esküvőkre fel lehetne venni,vagy ha jobban tetszenek a telitalpúak akkor: [link]

ilyet például.

2012. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az lemaradt, hogy mindjárt 19 éves leszek, tehát már hét éve magassarkúban járok(nem mindennap!)
2012. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából van már egy 7cm magassarkúm, és egyáltalán nem fáj benne a lábam, nem a prédikációra vágyom, hanem anyapuhító ötletekre....
2012. szept. 20. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem prédikáció volt -.-"
2012. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!