Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a csizma? Ha nem,...

Tetszik ez a csizma? Ha nem, mutatsz olyat, ami jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

[link]


150cm vagyok, 9.-es

A magassarkúkat nagyon nem szeretem, de hát, ez angyon megtetszett. Esetleg tudnátok még olyan divatos csizmákat mutatni, ami jó lehet?


2012. szept. 19. 18:19
 1/9 A kérdező kommentje:
azért se jó a magassarkú, mert lúdtalp betétet kell hordanom(ha már nyáron a szandál miatt nem tudtam)
2012. szept. 19. 18:20
 2/9 A kérdező kommentje:
és esetleg deichmann-on kívül van olyan bolt, ahol nagy a választék és honlap is van hozzá?
2012. szept. 19. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Teccik :)
2012. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

[link]



én most ez néztem ki,szintén 9.es vagyok és alacsony:D


de még ez a 3 ami rettentően tetszik:))

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdemesebb végigjárni boltokat, plázákat egy nap és próbálgatni ami tetszik. Deichmannban sok szép van, de legtöbbjük kényelmetlenné válik pár hét után.

Itt is nézelődhetsz azért:

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönökm mindenkinek, jöhet még
2012. szept. 19. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:

*köszönöm

mutatnátok olyan bokacsizmákat, amik lapos talpúak?

eddig ez volt(feketében 2 éve, bézsben 1 éve):

[link]

2012. szept. 19. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szervusz! Nekem nagyon tetszik az a csizma, amit kinéztél, teljesen jó alapdarab. De mielőtt bármilyen magassarkút veszel nézd meg, hogy elég vastag, jó kiképzésű-e a talpa. Ugyanis, ha egész nap hordod valószínűleg a talpad fog fájni benne a legjobban. E mellett azt is fontos megnézned, hogy a sarka elég stabil-e, és hogyha rajtad van a cipő kényelmesen meg tudsz-e benne állni. Mert ha alapból billegsz járás közben sem lesz jobb. És még egy utolsó: azt is nézd meg, hogy a cipő orránál mennyire vastag a cipő talpa, mert ha nagyon lapos, ki fog kopni hamar, és az nagyon csúnya.
2012. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát nekem az eddig linkelt cipők nem annyira jönnek, be. Talán még az, ami régen volt neked, de azt se venném fel, mert nem az én stílusom.

Linkelek pár cipőt, ami nekem tetszik :)

[link] (bár azt mondtad magassarkút nem akarsz)

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!