Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén mi lesz a csizma divat,...

Idén mi lesz a csizma divat, csajok?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól emlékszem,tavaly az ilyesmi volt.Legalábbis itt mindenki ilyet hordott.Idén mi lesz a divat ?


Ha van kedvetek,mutathattok linket is!Tetszik a magassarkú telitalpú is!Köszi


2012. szept. 17. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

nem tudom és nem is izgat.


Én mindig a divat előtt járok egy évvel. Amilyen lábbelit keresek nem lehet kapni, kövi évben meg csak azt lehet kapni.


Idén nem érdekel, hogy hogy néz ki, hogy csak meleg legyen, és még legalább 5 évig szolgáljon engem. Ne legyen vékony a talpa, mert annak sincs semmi értelme. Eddig 1 cipő felelt meg a kritériumnak... az is egy túracsizma szerűség :)

2012. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Bár nem igazán értelek :) Engem érdekel mi lesz a csizma divat,éppen ezért kérdeztem meg :) Szóval a te válaszoddal sokat nem tudok kezdeni.Azért köszi :)


Jöhetnek még válaszok%

2012. szept. 17. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom milyen lesz a divat, de az ilyenek nagyon érdekelnek, szóval állandóan erről olvasgatok és ezeket a műsorokat nézem. Az idei évben a szegecsek a "menők".:D

Én ezt például imádom.:) Bejöttek a divatba a bakancsok is.Régebben nekem nem tetszettek, de most vettünk egyet, mert nagyon megtetszett.Nagyon jóra megcsinálják őket. Télen is ugye a szegecses, köves csizmák lesznek a divatban.Szerencsére most nem a "papírtalp" a divat ami egyből beázik, hanem a jó vastag talp.Ha olyan a csizma még jól is néz ki rajtuk.Divatos lesz még a sok csat és talán a cipzár.Remélem segítettem valamennyit.:)

Nem tudom milyen a stílusod és, hogy hány éves vagy, de itt van néhány csizma:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(lehet valamit kétszer linkeltem akkor bocsánat :d)

2012. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Kedves 3! Engem is érdekel egyébként.

A stílusom hosszú évekig,sportosabb,deszkásabb volt.Tehát pl. Etnies magasszárú cipő,csőfarmer,atléta,az a dzseki szerű pulcsi,övtáska.Mi úgy hívtuk drum and basses stílus :) .Na szóval kb másfél éve próbálok csajosabban öltözködni,de még nincs kiforrott stílusom.(20 éves vagyok)A 3.kép amit linkeltél,na tavaly ugyanolyanom volt feketében.

2012. szept. 17. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ahogy elnézem,mindenfélét linkeltetek.Magasabb,rövidebb szárú,kerek orrú,hegyes orrú,csatos,fűzős :)

Megmondom őszintén engem kicsit meglepett ez a trampli szegecses,pasis csizma :)


MINDENKINEK KÖSZÖNÖM :)


ÉS MÉGMÉGMÉG jöjjenek,nem elééég :)

2012. szept. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!