Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki cipőt...

Rendelt már valaki cipőt Ebay-ról?

Figyelt kérdés

Adidas cipőt szeretnék rendelni, de nem nagyon tudok értelmezni dolgokat, mert semmit nem tudok angolul. Valaki megtenné, hogy segít nekem néhány dolgot megtudni belőle?


Azt szeretném tudni, hogy hol tudom kiválasztani a cipő méretét (37), mennyibe kerül a cipő, mennyi Magyarországra a postaköltség, ill. van e más még amit kikell fizetni..? Nem akarom, hogy meglepetés érjen ha ideér a cipő.. viszont ilyen cipő Magyarországon nincs. Előre is köszönöm, itt a link!


[link]



2012. szept. 15. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Méret választása -> Mens Size (amerikai méretezésben van! - valahol keress erre konverziós táblázatot, de nem hiszem, hogy van 37-es), ár is ott van -> 99.99 $, szállítás -> Payment and postage fül alatt (9.99 $). Mást nem szoktak felszámolni. Amúgy fasza kis csuka :D
2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak annyit tennék hozzá hogy a posta nem 9.99 hanem 39,99$
2012. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogos! Elnézést, benéztem, az "Additional Item"-et néztem :)
2012. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen, ez pasi cipő sajnos, de nekem nagyon tetszik.. nőibe van hasonló, de nekem ez kéne :( úgyhogy növesztem a lábaimat :D

2012. szept. 15. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!