Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki cipőt az...

Rendelt már valaki cipőt az AMAZON. COM-ról?

Figyelt kérdés
Vagy bármi mást a cipőn kívül? Ha igen,megbízható oldal? Mennyibe kerül a kiszállítás?(mert Ebay-en is jók az árak, de ha találok valamit jó árban, annyi a kiszállítás ára hogy csak nézek...)
2012. máj. 7. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Cipőt nem, de rendeltem könyvet, DVD-t, meg ilyesmit. Amazon.com, amazon.co.uk, amazon.de, amazon.es... mindet nézd meg, mert valószínűleg olcsóbb, ha Európából rendeled ugyanazt.

Megbízhatóak nagyon, mindegyik! Rendesen jön a visszaigazolás, sosem vettek le több pénzt (sőt, volt olyan, hogy végül kevesebb lett, mint, amire számítottam, mert adtak valami kedvezmény), hamar és megbízhatóan meg is kaptam mindig mindent.

Csak pozitív tapasztalatom van velük.

2012. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2012. máj. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!