Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már vateráról...

Valaki rendelt már vateráról Supra cipőt?

Figyelt kérdés
Olcsóbban meg lehet kapni, de félek venni. Milyen a minősége? Mennyi ideig bírja stb...
2011. aug. 1. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Azok mind hamisak.

Egy barátom rendelt onnan, és ragasztós volt a cipő.

A formájuk is teljesen másak. Gagyi minőség..

2011. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg meg tudnád tőle kérdezni h mennyire strapabíró? :s
2011. aug. 1. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is rendelt, de nem éri meg, mert ordít róla, hogy hamis, többet nem tudok, mert nem hordja.
2011. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én kétszer is rendeltem Vateráról cipőt,igaz nem olyan márkájút ,amilyet te szeretnél. De nekem mind a kétszer eredeti volt,nem volt velük probléma. Meg kell nézni az eladó értékeléseit,abból kiderül,mennyire megbízható és az alapján rendelj vagy ne rendelj. : )
2011. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát csak azért kétlem h 15.000 Ft-ért kapnék egy eredeti supra cipőt, ami amúgy 25-30 ezernél kezdődik...

meg tudok bízni az eladóban, nem egyszer rendeltem már cuccokat. de 1 éve rendeltem Converse cipőt (7 ezer forinért), és 4 hónap után szét is ment. Hol ott az eredeti Converse cipő bírja akár 2 évig is ha nem több ideig.

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor inkább megrendelem boltból...

2011. aug. 6. 09:56
 6/8 lulukaa4 válasza:
Én is rendeltem már vateráról converse cipőt 7000 Ft-ért április körül és a Cipő már szét van szakdva meg a gumi része besárgul:D...:S Most én is szeretnék Suprát rendelni de ahogy olvastam h nem eredeti..:sígy hát nem tudm:S
2011. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pont 10 perce rendeltem meg a supra cipőt offlineshop-ról :)

az legalább majdnem biztos, h eredeti...

2011. aug. 16. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
rendelj ebay-ről. ott is tudsz spórolni, csak lehetőleg eu-n belül, és figyelj oda, hogy nehogy becsapós legyen. egyrészt már énis rendeltem egy itthoni 30ezres DC Ken Block Spartan cipőt USÁból, és fennakadt a vámon, így lett 23ezer helyett 29500. A másodikat pedig egy pólóval szívtam meg, ami elvileg Berlinől jött volna, erre Bankokból küldték, és hamis volt (Y) :D ilyenekre oda kell figyelni, és minden tökéletes. Néha szoktam foglalkozni rendelésekkel is, bár egyedül is meg lehet oldani, ha csinálsz paypal számlát
2011. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!