Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek a Tally Weijl-ben...

Vegyek a Tally Weijl-ben 7000-ért farmer nadrágot?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy tatabányai vagyok, és itt egyszerűen nem lehet normális farmert kapni. A kínaisoknak ronda a színe, ha pedig találok egy jó színűt, az tutira gumis derekú. Egyedül a tally weilj-ben találtam jót, viszont elég húzós az ára és nem tudom, hogy megvegyem-e. Szerintetek?
2012. szept. 9. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én a múltkor turiban találtam Tally nacit 2000 forintért, tök jól nézett ki, totál új volt, de annyira alacsonyan volt a dereka (vagyis a csípője), hogy egy rossz mozdulatnál kilett volna, aminek nem kéne. Így inkább otthagytam:)

Egyébként már a kínaiba is alig találni 5000 forint alatt nadrágot, legalábbis felénk, úgyhogy az a 2000 forintnyi különbség szerintem nem olyan vészes, főleg, hogy egy elvileg strapabíró ruhadarabról van szó, amire ha vigyázol, elég sokáig viselheted.

2012. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én meg, ha nagyon drágán veszek farmert, akkor max 5000-ért kapok tényleg márkásat (next, zara, stb;)) az ebayen - címkés vadi újat és nem new yorker, meg tally nevű kínai ócskaságokat ;)
2012. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: A farmert végül megvettem, mert kiderült, hogy 1500 ft lejön minden farmerből, így 5500 ft-ért már nem tűnt annyira drágának. Főleg mivel a kínai üzletben 4000ft-ért láttam olyan nadrágot, ami egyáltalán nem tetszett. Végülis elégedett vagyok a vétellel, köszönöm a segítséget!:)
2012. szept. 9. 17:59
 14/15 A kérdező kommentje:
És azért nem mentem Bershkába vagy Zarába, mert Tatabányán nincsenek ilyen üzletek, Pestre meg azért nincs pénzem felutazni...:D
2012. szept. 9. 19:42
 15/15 anonim válasza:
helo :) én csak tallyba veszek farmert mert nagyon sokáig kitartanak es a legjobb bolt ahol nagyon jó fazonok vannak és szinek de persze legtöbbje egy stílús szóval ha valakinek nem jön be akkor az nem feltétlenül a bolt hibája. Én 7k -ért vettem egy fél éve és még mindig olyan mint a mikor megvettem. Jó bolt!!!! kicsit drágább de megéri
2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!