Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjek? (lent)

Hogy öltözködjek? (lent)

Figyelt kérdés
Az új osztályomban (7-es vagyok) rajtam kívül a lányok mind csajosak, hosszú haj, smink, körömlakk. Kicsit p*csák is. De a fiúknak ők tetszenek...És van még egy osztálytársnőm, aki meg eléggé fiús, és sok fiúnak tetszik. Én meg elég fiús vagyok, de mondjuk nem sminkelem magam. Szerintem hasonlítok erre a fiús lányra, de én mégsem tetszem a fiúknak, pedig elég csinos vagyok, egyedi a rövid hajammal. Lehet, hogy nem tekintenek lánynak, hanem inkább fiúnak, vagy mi? Mit tegyek, hogy megtetszek nekik? És, hogy viselkedjek, mert ezeket a p*csákat meg ölelgetik, meg átkarolják őket, meg ilyenek...Kérlek segítsetek!
2012. szept. 8. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

hetedikben a fiúkat a lányok mellméretén és a seggén kívül nem érdekli semmi az égvilágon, tapasztalatból mondom.a butább lányok pedig engedik, hogy fogdossák meg ölelgessék őket..döntsd el:beilleszkedsz, vagy inkább keresel egy-kettő megbízható barátot, és kivárod, hogy elkerülj onnan egy jobb társaságba?én az utóbbit tettem, és nagyon jól jártam vele.a végére már nagyon nehéz volt,mert kilógtam közülük(egyrészt okosabb voltam, másrészt a jó jegyeim miatt a tanárok kedveltje..)aztán jött az új suli, és itt szinte mindenkivel jóban vagyok..na mindegy, végül is nem ezt kérdezted.

azoknak a fiúknak akarsz tetszeni, akiknek a kicsit p*csa csajok jönnek be?mert akkor nincs más választás, olyanná kell válnod mint ők.de az én iskolámban elég könnyednek, és szellemesnek lenned ahhoz, hogy jóban legyél a fiúkkal.na meg persze ápoltnak.

ruhák terén azt tudom javasolni, hogy lepd meg őket!nézelődj oldalakon, és válassz ki egy stílust, ami egy picit bohókás, vagy extrém:)a fiúknak tetszeni fog, hogy se nem a tipikus fiús lány vagy, se nem a p*csás tömegcikk.azt tudom javasolni, hogy menj el egy turkálóba.nem azért mondom, mert az olcsó(én pl imádom a márkákat), de ott rengeteg érdekes cucc van egyszerre,könnyen alakíthatod a ruhatáradat.legyél néha titokzatos, és vicces.

én ilyen ruhákra gondoltam, nem tudom, ez mennyire áll hozzád közel:

[link]

a lényeg, hogy irigyelnivalóan egyedi legyél:)

bocsi, hogy összevissza beszéltem, és azért is, ha egyáltalán nem ilyen választ vártál, de remélem, tudtam segíteni.

2012. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig is turkálóban vásároltam. Ezért vagyok egyedi :) Csak velem pont fordítva volt. Az előző sulimban mindenkivel jóban voltam, most meg nem nagyon találom a helyem. De köszönöm a válaszodat!
2012. szept. 9. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!