Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílusváltás. Mit vegyek?...

Stílusváltás. Mit vegyek? Hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Eddig duci voltam, és nem is igazán adtam magamra. Farmer+póló+ edzőcipő.

Nem vagyok még vékony, de már nem tetszik a régi stílusom. Szeretnék nőiesebben öltözködni, de mégse nagyon.

nagyon tetszik Debreczeni Zita stílusa, és Dukai Regináé is, bár nekem a Sugarbird ruhák olyan semmiknek tűnnek. Voltam bent pár üzletben, és sem a minőségük sem az áruk nem tetszik.

Mit ajánlanátok? Milyen alap darabokat vegyek? Milyen kiegészítőket?

Mert gondoltam, hogy először, csak egy 8-10 alapdarabot veszek, és utána formálom a stílusomat jobban.


[link]


[link]



[link]


2012. júl. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

"formálom a stílusomat jobban"


Hogy akarod úgy, hogy a két fent említett "hölgyeményt" akarod utánozni?

2012. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a legjobb ha elmész, bejárod a boltokat és azt veszed meg ami tetszik és látod hogy jól áll. Annak nincs értelme hogy másokat utánozz, neked nem biztos hogy jól áll.
2012. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél az még mindig a farmer-póló kategória. Nem is azzal van baj, hogy farmer-póló, de abból is sokféle lehet. Próbálj fel olyan pólókat, felsőket, amik nem olyan egyszerű pólófazonok, hanem kicsit lezserebbek, nőiesebbek, kivágottak.

pl: [link]

[link]

[link]


Teljesen nem tudsz kivetkőzni magadból, tehát ha eddig farmer-pólós voltál, és kényelmes dolgokban érzed jól magad, akkor egy feszülős miniruhában csak feszengenél, hiába állna jól esetleg. Szóval érdemes ilyen apróságokkal kísérletezni előbb, mint edzőcipő helyett valami csinosabb cipő, ami lehet egy egyszerű fűzős vászoncipő is akár, nőies fazonban. de most nyáron egy szép papucs, szandl, vagy egy bebújós balerina is jó választás lehet..

Feldobhatod a farmek-póló szerkót egy blézerrel, vagy vehetsz színes nadrágot, nem csak farmerkéket, hanem pirosat, barnát, bézst, lilát, vagy bármilyen más színt is, és úgy már rögtön sokkal nőiesebb, és nem olyan unalmas.

Hordj fülbevalót és hosszan lelógó nyakláncot, az is divatos és nőiessé is tesz.

És ami még nagyon fontos: a táska. Mindenképpen valami igényes, szép, visszafogott darabot válassz, amit mindenhez fel tudsz venni. Ne legyen túl pici, hónaljtáska, vagy vászon, ne legyenek rajta kiugró zsebek, valami divatos darab legyen. Összkép szempontjából nagyon fontos!!!

2012. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!