Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az alakom? És milyen...

Mmano88 kérdése:

Milyen az alakom? És milyen ruhákat hordhatnék? (kép lent)

Figyelt kérdés

20-as éveim közepén járok, nagyon vékony vagyok, 160cm "magas" és az arcom is nagyon fiatalos. Milyen ruhákat hordjak, hogy ne nézzenek tininek? Mik állnak jól egy ilyen vékony nőnek? Feketét pl. már fel sem merek venni, mert az ugye csak mégjobban vékonyít...

[link]


2012. szept. 8. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem a vékonyságod itt a baj, hanem, hogy úgy vékony a combod, hogy löttyedt is picit, vagyis látszik rajta a mozgás hiánya. Láberősítő gyakorlatokkal remek formába hozhatnád magad!


Egyébként meg: mostanában nagy divat és egyre gyakrabban is látni az üzletekben peplum szabású ruhákat, amik szerintem pont ideálisak lennének számodra, mert a csípődet erősítenék, ami adna számodra egy szép, homokóraszerű formát. Ha ehhez még egy melldúsító felső szabás is társul, már valóban homokóra leszel!


Pl: [link]


Persze van hétköznapi ruha is ezzel a szabásvilággal és hosszú ujjú is, keresgess.


Ha inkább nadrág párti vagy, itt van ez a háremnadrág:

[link]


Kabátok közül pedig a megkötős, szoknya szabásúak formálhatnak szépen az alakodon:


[link]


Ezt pedig még fokozhatod mintákkal:


[link]


[link]


Remélem segítettem valamennyit! :)

2012. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig minden héten tornázok 3-4 napon, és fôleg comberôsítô gyakorlatokat végzek..

A ruhák nagyon tetszenek.

Köszönöm a segítséget, megy a zöld kéz! :)

2012. szept. 8. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Szívesen!

Ha tornázol, akkor előbb-utóbb tuti eredménye lesz, persze csak akkor, ha kerülöd az üres kalóriákat. Sok vékony nő szerintem ott rontja el, hogy mindenféle szénhidrátot, fehér mérgeket (kenyér, cukor stb) bevisz a cél érdekében, de ezekkel nem lehet eredményt elérni.

2012. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rossz a link
2012. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem vagy löttyedt, csinos vagy. És erre az alakra kb. bármit felvehetsz. Azért a 160 centi már nem alacsony, nem vagy azért csontkollekció, de nem vagyok kövér sem, szóval kb. minden jól áll.
2012. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szép alakod van, szinte bármilyen ruhát hordhatnál. Lehet fekete is, a lényeg, hogy passzoljon a stílusodhoz :)

Egyébként azt értem, hogy az arcodat levágtad le a képről, na de a lábujjaidat miért? :P

2012. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lábujjam véletlen lemaradt. :D Nem is figyeltem.

Neked az lett volna a lényeg? :D

2012. szept. 10. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak feltűnt :P
2012. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!