Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet a ruhákat befesteni?

Mivel lehet a ruhákat befesteni?

Figyelt kérdés
Van egy farmerem, ami túl koptatott, ezért már nem hordom. Valamivel be lehet festeni? Ha igen ennyiért és hol lehet venni ilyen "szert"?
2012. szept. 6. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Háztartási boltban és DM-ben is lehet kapni ruhafestéket,kis papírtasakos valami.Pontos árat nem tudok mondani,de 1-2 száz forint körül van egy tasak,legalábbis ahol mi szoktuk venni,ott annyi.Sajnos én még nem használtam (anyukám szokta befesteni a ruhát,ha szükséges),így nem tudom pontosan elmondani,hogy mit kell vele csinálni,de biztos van hozzá leírás.Annyit tudok,hogy anya egy nadrághoz 2-3 tasakkal szokott venni,hogy biztos jól befogja,és hasonló színt választ,mint ami az eredeti,mert ha nagyon eltérő,akkor elvileg nem fogja be.Szerintem ha még nem használtál ilyet,akkor inkább háztartásiban próbáld beszerezni,mert ott jobban tudnak tanácsot adni.

Ja még annyi,hogy amit anya szokott venni annak azt hiszem Colombus a neve,de nem mernék rá megesküdni.

Remélem segítettem.

2012. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!