Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz évről évre ugyanazo...

Nagyon gáz évről évre ugyanazokat a ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Van kb 5 nadrágom, zöme farmer, nincsen semmi bajuk, 4 testhez álló hosszú ujjú pólóm, kötött pulcsijaim, 2 csizmám.

Úgy érzem nem hiányzik semmi ruhadarabom. Ezek is már 3 éve meg vannak. Nem vettem újabbakat, egyszerűen nem volt rá szükségem. Gáz ha most ősszel/télen sem cserélem ki őket? Nő vagyok.


2012. szept. 4. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nem kell mindig a legújabb divatot követni!

Felesleges pénzkidobás csak.

2012. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem cserélem le őket. Nem érdekel ha gáz, ne fázzak az a lényeg:D Csak akkor veszek valamiből újat ha az előző már tropára ment. 19/L
2012. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.Én olyan fajta vagyok aki vigyáz a ruhákra.Nálam minden darab így elég tartós.Van sok ruhám,de ezek mind megvannak már 4 éve.

Nem fontos a márkás,divatos cuccokat megvenni évről évre,mert a divat úgyis változik.A lényeg az,hogy jól érezd magad bennük.


19/L

2012. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem van 7-8 éves darabom is, amiről senki nem mondaná meg, hogy ilyen régi. Amúgy már régóta nincs olyan, hogy ez, vagy az divat...mert szinte minden divat. :)
2012. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se jegyzi meg, hogy x évvel ezelőtt mi volt rajtad.
2012. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából féltem, hogy azt mondjátok, hogy el kellene kezdeni lecserélni őket vagy valami hasonló reakcióra számítottam, de ha nem gáz, akkor rendben van. Köszönöm.
2012. szept. 4. 08:46
 7/16 anonim ***** válasza:
nem gáz, de kiegészítőket azért halmozhatsz, mert lényegében azok határozzák meg a stílusod.
2012. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én 5éve ugyanazt a 10pólót, meg 1 farmert hordom mindenhova, mivel semmi bajuk. :D

22f

2012. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem gáz! van 10 éves ruhadarabom, minden évben bővül valamennyivel a ruhatáram, de ugyanúgy hordom a régieket is.
2012. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
#8 azért az már gáz ha 1 farmerod van csak...
2012. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!