Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz évről évre ugyanazo...

Nagyon gáz évről évre ugyanazokat a ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Van kb 5 nadrágom, zöme farmer, nincsen semmi bajuk, 4 testhez álló hosszú ujjú pólóm, kötött pulcsijaim, 2 csizmám.

Úgy érzem nem hiányzik semmi ruhadarabom. Ezek is már 3 éve meg vannak. Nem vettem újabbakat, egyszerűen nem volt rá szükségem. Gáz ha most ősszel/télen sem cserélem ki őket? Nő vagyok.


2012. szept. 4. 06:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 2 új ruhám van jelenleg (2 rövidujjú, tavasszal vettem), a többi mind 3-4 éves.

Nemrég ruhákat cseréltünk a tesómmal (ami neki nem tetszik/nem jó rá az enyém lett és fordítva), szóval most vannak "újak".

Nem akarom kidobni őket csak azért mert régiek, ha jó állapotban vannak, újat pedig nem veszek így sincs hely a szekrényben.


18/L

2012. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is csak lassacskán veszek 1-1 új göncöt, a régieket hordom (ha ki nem hízom őket...), szóval nem ciki, ha jól mutatnak rajtad, a "divatot" követni, meg tényleg hülyeség. Saját stílus sokkal jobb.
2012. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nem hordok kiegészítőket. Sálat, övet nagyon ritkán, karkötőt(ket), nyakláncot(kat) egyáltalán nem viselek.
2012. szept. 4. 20:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Kár, kérdező. Pedig egy jó kiegészítővel feldobhatod a ruhákat. De nem gáz a 2-3-4 éves ruhatár, sőt. Jó az. Pl elmészmajd egy randira egy ruhában, majd a következőben esetleg csak a pólót cseréled le, meg felveszel egy nyakláncot vagy valami és a férfi (én is az vagyok) észre se fogja venni ,hogy ugyan abban vagy. :) Használd ki a nőiességedet.

A ruha ne csak cipőből, nadrágból meg felsőből álljon. Van egy rahedli kiegészítő a nőknek, mindenféle ingyom-bingyom (ti tudjátk mik a neveik ezeknek). Karóra is pl.

2012. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már nem járok randira, anya és feleség vagyok.
2012. szept. 5. 11:40
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad azokban a ruhákban, amid van és ahogy írtad, nem érzed, hogy szükséged lenne többre, akkor a legnagyobb hülyeség lenne csak azért venni újakat, hogy elmondhasd, az idei kollekcióból vannak. Az alapdarabok úgyis évről évre ugyanazok.
2012. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!