Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyire figyeltek arra,...

Ti mennyire figyeltek arra, hogy jól nézzetek ki a suliban?

Figyelt kérdés
Például reggelente csak benyúlsz a szekrénybe és felveszed az első dolgot ami a kezedbe akad vagy mondjuk megnézed hogy illenek-e egymáshoz, hogy néznek ki együtt stb,stb.
2012. szept. 6. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Arra szoktam figyelni hogy a ruháim passzoljanak a másikhoz,de én nem a suli divatdíváinak akarok tetszeni,nem számit a divat,az a lényeg hogy kényelmes legyen és nekem tetszedjen ami rajtam van.
2012. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is igyekszem jól kinézni engem nem tart vissza az se ha reggel 8ra kell bemenni iylenkor 6kor szoktam kelni, mindeféleképpen zuhanyzok reggel , kinézek hogy miylen az időjárás, és kiválasztom a ruhámat, gyorsan összerakom a fejembe hoyg miylen cipőt esetleg más táskát vegyek fel hozzá,

hidd el nem kell kirittyenteni nagyon magadat , már az is jól néz ki ha rendezett a hajad van rajtad egy lehetnyi smink de ez elhagyható, a színek harmonizáljanak rajtad , legyen tiszta a cipőd, szóval ápolt legyél! táskádban is legyen mindig rend én ezekre is odafigyelek. És egy kis parfümöt fújhatsz magadra

2012. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
én vagy hatszor átöltözök mire találok vmi elfogadhatót de néha nem sikerül :S plussz még félóra hajvasalás és smink :S
2012. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szeretek jól kinézni,plusz a divat is érdekel...jó a stílusérzékem,így nem nagyon nyúlok sose mellé..a cuccaim is illenek egymáshoz.Mindig van rajtam valami kiegészítő,ami feldobja a cuccom,viszont nem mindennap van kedvem full puccba vágni magam..általában balerina cipő/bakancs/csizma valamilyen nadrág,hosszú újú felső)ing,vmi pamut vagy garbó)Ezt én nem tartom túl extrának..de sokszor sietek reggel,és semmi kedvem..csak nem tömegcuccokat hordok így úgy nézek ki mintha nagyon odafigyelnék.Ha van rajtam smink,magabiztosabbnak érzem magam. Főként télen sminkelem magam erősebben(hogy ne tűnjek sápadt holtkórosnak)

Arcpirosító,szempillaspirál,halvány szemfesték,ritkán szájfény..tökre természetes külsőm van szerinteem.

2012. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vannak napok amikor odafigyelek, és jól akarok kinézni, de egyes napokon meg mindent úgy sz@rok le, ahogy van.


17/L

2012. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!