Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyire figyeltek arra,...

Ti mennyire figyeltek arra, hogy jól nézzetek ki a suliban?

Figyelt kérdés
Például reggelente csak benyúlsz a szekrénybe és felveszed az első dolgot ami a kezedbe akad vagy mondjuk megnézed hogy illenek-e egymáshoz, hogy néznek ki együtt stb,stb.
2012. szept. 6. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Én spec egyetemre járok, de van, hogy csak 1 órám van egész nap (az 1.5 óra), vagy egy 45 perces órám, és akkor pl addig alszok, amíg indulni nem kell, felveszek valamit, végigülöm az órát, mert muszáj, aztán hazajövök...

Ilyenkor nekem semmi kedvem se sminkelni, se összeszedni a divatos göncöket, szóval... Máskülönben amúgy főleg ha nem kell túl korán bemenni szoktam szebben kinézni, csak ilyenkor nem.

De a legepicebb akkor is az a csaj volt, aki a szomszédos kollégiumból sétált be az egyetlen órájára pizsamában. XDDD

2012. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Néha meg nézem mit veszek fel de igazából nem szeretem a színes cuccokat (fiú vagyok) szóval általában farmert hordok (kék,fekete) és fehér,fekete pólóim vannak persze valamelyik van minta,felírat de ettől függetlenül nehéz lenne úgy fel öltözni hogy nagyon ne menyen egymáshoz :D
2012. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

én eléggé, mániákus avgyok ezen a téren. budapesten élek, nagyon sok emberrel találkozom az utcán, úgy érzem, nem engedhetem meg a slamposságot.

19L

2012. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
en elgge oda fogyelek ezekre mert szerintem mindig fontos az elso benyomas. amugy este kikeszitem vagy elsontom hogy masnp miket veszwk fel igy nem reggel komas fejjel ezen filozni. sminket is csk szempillaspirlt meg szemhejtust teszek.
2012. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
éna "soha nem lehet tudni melyik pillanatban találkozom életem szerelmével" elv miatt mindig jól akarok kinézni:) van amikor sikerül, van amikor nem :))
2012. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Álltalában már előzőnap este eldöntöm, mit veszek fel másnap reggel, milyen kiegészítőket fogok viselni, hogy csinálom meg a hajam stb.

Van amikor sportos vagyok (farmernadrág, póló, magasszárú tornacipő, lófarokba kötött haj), máskor meg csajos (vmi elegáns felső, nadrág-nem szeretem a szoknyákat, balerinacipő, konty).

Sminkelni csak enyhén szoktam (színezett hidratáló, korrektor, szempillaspirál, színtelen ajakápoló), de szinte minden reggel. Másképp úgy nézek ki, mint aki egy hete nem aludt rendesen.


18/L

2012. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is mindig előző este döntöm el, hogy másnap mit fogok viselni, és melyik táskám fog illeni leginkább a szerelésemhez. A sminkem szinte mindig ugyanaz, korrektor, tusvonal, spirál, ajakbalzsam vagy szájfény.

16/L

2012. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Szinte csak szűkített szárú sima farmernadrágot hordok (kék ill. fekete színekben, van három darab), fekete körömcipővel vagy a sportcipőmmel. Felsőim mind egyszínűek, van egyszerű fekete pólóm, kicsit nőiesebb, de szintén egyszerű színesebb topom, egy két nőiesebb ingem, blúzom, de mind hasonló stílusú, és színű. Szóval csukott szemmel sem tudnék soha úgy felöltözni, hogy hülyén nézzek ki :)

Direkt ilyen egyszerű a ruhatáram, utálok vásárolni, szekrény előtt toporogni, azon izgulni, hogy mit vegyek fel, hogy jól fog-e állni vagy lesz-e kedvem hozzá aznap...Kiveszem a kedvenc farmeromat, egy pólót/topot, felhúzom a cipőm, aztán csókolom :D

2012. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Eddig odafigyeltem, kiválogattam ruhámat, kiegészítő,haj,smink. MOST koleszos lettem és életem legrondább hetét éltem át az új suliban. Dög meleg volt és mindig felkötöttem a hajam,ami rémes volt. Kicsattogott az arcom is,és nem tudtam mit csinálni. Semmire nem volt időm, annyira kómás voltam reggel,hogy belenéztem a tükörbe,beledugtam az arcomat a csapba,megfésülködtem és fogatmostam. Ennyi volt a reggeli szépítkezés... RÉMES! :D
2012. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Igyekszem jól kinézni. Nem vagyok szobortestű csoda, akinek minden jól áll, így bizony oda kell figyelnem, hogy amit felveszek, azok jól mutassanak rajtam, és egyébként is, szeretek csinos és mutatós lenni. Nem az a típus vagyok, aki reggel kikapja az első dolgot a szekrényéből, én már előző nap kiválasztom, amit húzok (sőt, A és B tervem is van, arra az esetre, hogyha jó vagy kevésbé jó az idő).
2012. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!