Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek hány fölsőtök...

Fiúk, nektek hány fölsőtök van amit hordtok is? :o

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban olyan póló/pulcsi/ingre ami nem otthoni használatra van.

Nekem van 3 bebújós pulcsim 2 cipzáros meg 1 ing + még 2 bebújós amit nem biztos hogy idén hordani fogok.

És 7 pólóm + mostanában tervezek venni még 2-3at.

19/F


2012. szept. 3. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátomnak van 3 inge +1 pólója... legalábbis mást még 2 év alatt nem láttam rajta. Kicsit fura nekem, de nem akarok beszólni neki. Néha nem árt 1-2 új darabot venni :S
2012. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pasid igazi férfi. Remélem issza a sört.
2012. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rengeteg ruhám van.(több mint nővéremnek) kb 20 pulcsi. 10 ing. 40-45 póló. cipzárosfelsőm is van vagy 3 db de azokat nem hordom.
2012. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs annyira sok ruhám, inkább kevés, de márkás párti vagyok.

Ingeket nem szeretem.

Pulóverek:

1 db sima S. Oliver pulcsi

1 db kötött Bonprix.hu-s pulcsi

2 db sima Diesel pulcsi

2 db kapucnis Diesel pulcsi

1 db cipzáros-kapucnis Diesel pulcsi


Pólókból viszont sok van:

2 Kenvelo, kb. 30 Diesel, 2 Emporio Armani

(illetve munkásruhának van fenntartva pár pólóm: Adidas, Budmil, Levi's márkájúak, ha lusta/fáradt vagyok, akkor ebbe megyek haza, bár nem szeretem őket utcára hordani)


Nadrágok:

6 farmer (Aboriginal és Diesel márkák), 2 szabadidőnadrág (1 vékony és 1 vastagabb béléses Adidas)

2012. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az az igazi férfi, akinek kevés ruhája van, akkor a hajléktalanok tuti befutók a csajoknál. Amúgy semmit nem jelent, ha egy férfi szeret öltözködni, max annyit, hogy fiatlaosan gondolkodik, igényesebb.
2012. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!