Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit csináltok ha az új...

Ti mit csináltok ha az új cipő nagyon (! ) töri a sarkatokat?

Figyelt kérdés
Egyszer volt rajtam és véresre törte a sarkamat a cipő, de elég drága volt ahhogy hogy ne tudjam hordani ráadásul má visszavinni sem tudom mivel volt hordva...Lehet vmi betétet kapni vagy mit csináljak??
2012. szept. 2. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni cipőboltokban(pl reno) olyat, amit a cipő sarkához kell tenni és akkor nem töri fel a lábat, de használhatsz ragtapaszt is. Próbáld otthon felvenni, hogy beleszokjon a lábad
2012. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ACÉLBETÉTES 2 hétig folyamatosan törte..képzelheted:D Nem csináltam én semmit, felvettem egy vastagabb zoknit, és tűrtem, nem azért gyűjtöttem rá félévig, hogy ne hordjam.
2012. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor elszívok egy cigit, idegeskedek két napot, felrakom vaterára, de előtte megveszek mindenféle talpbetétet, és ha egyik sem jó, eladom vaterán pár ezerrel kevesebbért, mert egyszer volt rajtam.
2012. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én dühös lennék a cipőre. Meg lehet próbálni még bejáratni miután begyógyul a lábad.
2012. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne hordjad/használjad mert egészségtelen. Annyit nem ér, hogy árts a lábadnak!! A cipőt ki tudod cserélni de a lábadat nem. Még ha szép és divatos is, válassz egy kényelmesebbet.
2012. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy vékonyabb zoknit alkoholozd be a sarkánál,majd a cipő sarkát is jól alkoholozd be és egy pár órát abba járkálj úgy.Nekem aztán megpuhult a sarka és nem egyáltalán nem tör.:)
2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket kifogom próbálni!


Kedves utolsó előtti, nagyon drága volt ugyhogy nem fogok újat venni és ezt meg nem hordani :/ szegény egyetemista vagyok nem telik folyton új cipőre :D

2012. szept. 3. 00:18
 8/10 anonim válasza:
te tudod, én csak elmondtam a tanácsom. Üdv.
2012. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok nőnek bütykös a lába. Undorító. Jo ez lehet genetikailag is, de akkro is gusztustalan. Az ilyen cipőkbe meg szintén ronda lesz a lábad. Csupa seb, tapasz. Nem valami gusztusos.


27f lábimádó.

2012. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem nem bütykös a lábam -.-' nem csak akkor tudja feltörni a cipő ;)
2012. szept. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!