Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy az 1000Ft-os...

Miért van az hogy az 1000Ft-os kínai cipő nem töri fel a lábam, az 5-6000Ft-os Deichmann-os cipő pedig igen?

Figyelt kérdés

Vettem még a nyár elején egy topánkát a Deichmann-ba és egyszerűen nem tudom hordani, mert ha elmegyek benne valahova alig tudok már hazajönni úgy feltöri a lábam. 2 hete voltam a kínaiba és találtam ott szintén egy topánkát amit meg is vettem, és azóta is abba járok minden hova, és 1x se törte még fel a lábam.

Hogy is van ez akk, hiába márkás vagy drága egy cipő mégis rosszabb, mint a kínai?


2012. szept. 2. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Deichmannosakkal nekem is mindig gondom van, és kényelmesebb az occsó kínaji:D Nem mindig az a jobb ami drága/márkás.
2012. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szBianka ***** válasza:
lehet hogy masszívabb az anyaga mint a kívainak és nem veszi fel ugy a lábad formáját. de nincs tapasztalatom én csak kínait hordok.
2012. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A deichmannos cipők szerintem nem márkásak. Elég gagyik szoktak lenni.
2012. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Deichmannban is a legtöbb lábbeli kínai és műanyag/műbőrből készülnek!
2012. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát, köszönöm a válaszokat

én is tudom h sz*rok a deichmann-os cipők, de a kínaiba meg 1 évbe 2x hoznak új kollekciót, így ott is nehéz válogatnom...

2012. szept. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!