Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom, hogy már rengeteg...

Tudom, hogy már rengeteg ilyen kérdés van, de tudnátok nekem segíteni, hogy mit vegyek fel évnyitóra?

Figyelt kérdés
Én már nem tartozok a középiskolások közé,okj-s képzésre járok a volt középiskolámba és most leszek 14.-es.Tavaly azt gondoltam, hogy nekünk már nem kell kiöltözni, ezért fekete pólóba és fehér nadrágba mentem,mondhatni egész évnyitó alatt gázul éreztem magam, mivel körülöttem mindenki ünneplőbe volt én meg hát eléggé kitűntem.Persze mikor megtaláltam az osztálytársaimat megnyugodtam, mert egyikük se volt kiöltözve, sőt valaki farmerba jelent meg.Az igazgatónő viszont azt írta nekünk, hogy az évnyitónak megfelelő öltözékbe jelenjünk meg, de szerintem megint csak 5-6-an leszünk évnyitón, mint tavaly és a tuti nem fog senki fehér ingbe és fekete szoknyába megjelenni.Viszont én nem szeretnék beégni, akkor most kiöltözzek vagy ne? Lehet nem is holnap fog kezdődni nekünk a suli, akkor meg felesleges azért a fél óráért kiöltöznöm. Légyszí segítsen valaki! Köszi! :)
2012. szept. 2. 12:01
 1/3 anonim válasza:

Sötétebb farmer, ami lehetőleg nem szaggatott.

Magassarkú

És ehhez egy ing, akár rövidujjas is lehet. A lényeg, hogy egy színű legyen, minta nélkül. És nem kell, hogy fehér legyen feltétlenül.

Így elegáns tudsz lenni szerintem.


De egyébként ez iskola/igazgató függő. Neked kell tudnod, hogy nálatok mennyire veszik komolyan ezt :)

2012. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te se tudod, akkor mi honnan tudjuk mibe öltözz?

Nekem szombaton volt az évnyitóm, fekete fodros miniszoknyába és fekete-fehér fűzőben mentem. Nem volt épp elegáns, de még mindig jobb mint néhány neon meg egyéb színes ruhába öltözött emberek.

Szerintem a lényeg hogy ne legyél színes, és kész. Alul fekete, felül fehér.

2012. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan ruhát, ami kiöltözősnek is elmegy, meg sima ruhának is. Pl. egy fekete nadrágot, de ünnepit, hanem utcait, csinos cipőt, az mehet bármikor, és valami csinos blúzt, ami nem teljesen fehér, hanem világos színű, vagy diszkrét mintás.
2012. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!