Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti évnyitóra milyen...

Lányok! Ti évnyitóra milyen ruhában mentek?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt szoknyára, magassarkúra...stb! Én nem tudok dönteni. A szoknya szinte biztos, de az, hogy magassarkú vagy balerina cipő, még nem! :DD Egyébként, most megyek középiskola tizedik osztályába!


Szóval, leírnátok miben mentek Ti az évnyitóra?


2012. szept. 1. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Balerina cipőbe megyek nincs kedvem még magasarkúba kinozni magam.
2012. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

fekete alj, fehér blúz vagy ing, ez az alap ugye. Az időtől függően fogok dönteni, ha esős lesz mint ma, akkor maradok a nadrágnál, mert én elég könnyen megfázok, ha szoknyába leszek, akkor tuti hogy az első két hetet még itthon töltöm. ( bár ez nem is lenne olyan rossz :))

biztos hogy balerinába megyek, mert ma esett az eső, holnapig nem szárad fel, és nem akarok sárban álldogálni, meg benne menni, mert ha belelépsz valami sárba és olyan lesz a sarka a cipőnek az igencsak ciki.

A másik ok, hogy én személy szerint nem tudok végigállni egy órát magassarkúban, nem tudom ki hogy van ezzel, nekem iszonyat fáj a lábam tőle.:)

A harmadik pedig, hogy aki nem tud magassarkúban menni, remeg össze vissza a lába és úgy megy benne mint egy holdjáró, az ne vegyen fel magassarkút. Nem tudom te hogy mész magassarkúval, lehet hogy tudsz benne jól menni, akkor vedd fel nyugodtan. Viszont, ha idétlenül mész benne, remeg a lábad stb, akkor inkább ne vegyél fel ilyet, mert mi az osztálytársaimmal mindig ezeket röhögjük ki, ez a te sulidba se lehet másképp, sajnálom de ez az igazság.

én most 13.os vagyok. :)

2012. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én matrózblúz :S Fekete szoknya térd fölé érő, vagy rövidnadrág ezt még nem döntöttem el, és balerinába megyek mindenképp. Az egyetlen fekete magassarkúmnak letört az egyik sarka meg a cipő talpa is megsérült.
2012. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
fekete szoknya, fehér blúz, magassarkú :)
2012. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
fekete-szürke-fehér rakott szoknya, csipkés póló és egy rózsaszín telitalpú amin fekete csipke van. :)
2012. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Matrózblúz nálunk kötelező. Egy fekete magasabb derekú szoknya, fekete magassarkú. Reggel lesz, utána átöltözök.
2012. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én is átfogok öltözni fekete szoknya és egy rövid ujjú ing de az inget majd egy atlétára cserélem , a magassarkú helyett meg egy egyszerű fekete papucs, mert múltkor évzárón magassarkúba voltam és kijárt belőle a lábam :S nagyon rossz volt képzelheted az utcán mindig meg kellet állnom megigazítani ,úgyhogy soha többet nem veszek fel magassarkút :( :D
2012. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
fekete nadrág,fehér blúz,és balerina.nekem sincs kedvem szenvedni magassarkúban,főleg hogy nekünk több órás lesz az egész,mert prezentáció is lesz (fősuli),de középiskolába pl simán felvettem magassarkút ott kb csak 1óra volt az egész
2012. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a matrózblúz és a szoknya. A szoknyám sötétkék mini, alá húzok testszínű harisnyát (nekem muszáj, mert összeér a combom, és iszonyúan ki tud dörzsölődni). Magassarkút nem vállalok be, mert holnap (meg hétfőn még egy =/) lesz az évnyitó, és tegnap nagyon durván feltörtem a lábam egy szandálban, szóval inkább hanyagolom a kínzást =D Helyette egy fekete cipőt húzok kb. 3 centis kis sarokkal. Ja, és plusz egy sötétkék kistáska.
2012. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem ma volt az első évnyitóm gimibe. Fekete szoknya, matrózblúz, és egy fekete masnis cipő:D

14/L

2012. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!