Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti évnyitóra milyen...

Lányok! Ti évnyitóra milyen ruhában mentek?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt szoknyára, magassarkúra...stb! Én nem tudok dönteni. A szoknya szinte biztos, de az, hogy magassarkú vagy balerina cipő, még nem! :DD Egyébként, most megyek középiskola tizedik osztályába!


Szóval, leírnátok miben mentek Ti az évnyitóra?


2012. szept. 1. 14:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)


Kedves második válaszoló! A magassarkú nem gond, bírok benne rendesen szépen menni, inkább azért nem tudom, hogy azt válasszam-e mert buszoznom is kell benne. A lábam feltörni sosem szokta, csak 2-3 óra álldogálás, sétálás után picit elkezd fájni a talpam benne. :D

2012. szept. 1. 16:15
 12/21 anonim ***** válasza:

A buszozás simán megoldható magassarkúban, attól nem kell félned.:) Ha tudsz benne menni stb, akkor miért ne mehetnél benne? De azért, egy kis táskában vidd magaddal a balerinádat, hátha valami baleset történik v ilyesmi

2. vtam

2012. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
fekete nadrág, fehér rövid ujjú ing, és magassarkú cipő, én nem tudok lapos talpú (balerina) cipőben menni. :)
2012. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

szürke, mintás ejtettvállú felső, farmer, magassarkú.:)/nem kell ünneplőbe menni hál' istennek:D/

14/L

2012. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
balerina ciőbe nem büdös a lábatok?
2012. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Fekete csőnadrág.

Fehér topánka ezüst flitterekkel és az elején egy masni.

Fehér hosszú ujjú blúz.

13/L

2012. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most leszek végzős.


Nálunk is kötelező a matrózblúz, de 30 fokban én nem veszem fel. Egy fehér ingben megyek, fekete nadrágban, meg egy sima fekete magassarkúban.


17/l

2012. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Farmer naci,szandál,csöcskidobós felső :D

Legtutibb:P

2012. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
farmer meg blúz, meg kisebb sarkú cipő.
2012. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Fekete magasderekú csipkeshortba, betűrve hozzá egy fehér, lengébb pólóval + magassarkú (ja és ha fáznék, hozzá fekete blézer)
2012. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!