Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam el anyának...

Hogyan mondjam el anyának hogy szeretnék melltartót?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének de 10 éves vagyok,elég nagy a mellem és iszonyu rossz hogy nincs melltartóm.Hogyan mondjam el anyának hogy szeretnék???

2012. szept. 1. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, szeretnék melltartót, mert nagy a mellem" - így. Nem kell körbeírni, meg semmi, elmondod mit akarsz és kész. Nincs ezen semmi különös. De azért ne
2012. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 halibel ***** válasza:
-Anya, szeretnék melltartót, mert már zavar, hogy ilyen nagy. Voálá.
2012. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
....szóval hogy ne valami durva vastag szivacsosat vegyetek...
2012. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mikor elmentek vásárolni anyuddal(akár a tescoban) akkor arrafele tolod a kocsit, ahol a melltartók vannak, elkezded nézegetni vagy csak egyszerűen megkérdezheted anyudat, hogy nem kaphatnál-e egyet, mert már zavar hogy nincs, és kényelmetlen. Ha tényleg akkora, hogy melltartó kell rá 10 évesen akkor anyud tudni fogja!
2012. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
"anya szeretnék egy mellnagyobbító műtétet...na jó csak vicceltem melltartó kell."
2012. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát így ahogy ide leírtad


nekem úgy volt hogy mivel én versenyszerűen táncoltam eleve volt sportmelltartóm, aztán mikor boltba voltunk megkértem anyát hogy inkább vegyünk merevítő nélkülit, mert ki szeretném próbálni

aztán jött az egyszerű de merevítős

aztán meg a nőiesek (úgy értem hogy egy pici csipke vagy valami nőies minta és nem csak egy egyszerű fehér)

2012. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én annak idején azt mondtam, azért kell, mert zavar, hogy tesin is ugrálnak és kell valami, ami egy kicsit visszafogja őket:)
2012. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a komikat holnap elmondom amit szeretnek(mindenkinek ment a zold kez!)
2012. szept. 1. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Még mindig nem mondtad neki?

Csak mert nem értem, miért emelted ki :)

2012. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
meg nem martem:S
2012. szept. 12. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!