Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vennétek...

Milyen kabátot vennétek télre, ami elegáns, jól néz ki, de mégsem fagytok össze benne?

Figyelt kérdés

Duplagombolós szövetkabátot ne írjátok, mert abból tavaly sem találtam sehol béléseset elfogadható áron :( Ráadásul a legtöbbnek kapucnija sincsen.

Amiben nem fagyok meg, az vagy olyan, mint egy síkabát vagy szemeteszacskó anyagú pufidzseki.

Tudom, nem kell divatozni télen, de szeretnék olyankor is jól kinézni.


2012. aug. 31. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem szövetkabátot. Béléses. cipzáros. gombos. szőrős kapucnis. New Yorker!
2012. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is tavaly vettem C&A-ba dupla gombolós szövetkabátot (béléses, kapucnis) és nem fagytam meg benne. :)

Meg még vettem egy másik kabátot is (nem szövetkabát, de jól néz ki és az is béléses), csak azt a H&M-be 7000 forintért, szóval nem egy horror összeg, a kínaiba se találtam olcsóbban. :)

2012. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!