Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfumot vennetek egy...

Milyen parfumot vennetek egy 50 eves holgynek?! Elegans de megis visszafogott. Bem tul edes inkabb citrusos parfumre gondolok. Otletek?! Mi illik erre a korosztalyra?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én biztos, hogy ezt választanám:

D@G The one parfüm.


[link]


Tapasztalatból írom, mert én ilyet kaptam (30 éves vagyok) és bár isteni illata van, mégis úgy éreztem, ez inkább idősebbeknek való, érettebb, komolyabb nőknek.


Szerintem ezzel nem lehet mellényúlni, igaz, nem olcsó, de ha találsz hasonlót, érdemes, mert amúgy egyedi, én még nem is éreztem máson ezt az illatot, mégis vezette egy időben a népszerűségi listát.

2011. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
EZ függ az illető megjelenésétől, stílusától is.
2011. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna azt tudom mondani, hogy nem jó ajándék a parfüm, mindenki más más egyéniség és mindenkinek más illat tetszik. Úgy lenne jó, ha elmennétek együtt és kiválasztaná mi tetszik neki... Mert ez tökre lutri, hogy most amit veszel bejön neki vagy sem.
2011. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!