Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha elég...

Szerintetek ez a ruha elég elegáns egy esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen ruhám csak sötétlila színben,fekete övvel,nekem nagyjából combközépig ér.


[link]


Sajnos a legtöbb igazán elegáns ruhám fekete,fehér vagy piros,szóval kb. csak ez maradt:)

Nem szeretnék alul öltözni,szerintetek egy fekete magassarkúval,fekete borítéktáskával, és ha hűvösebb lesz esetleg egy csinosabb kardigánnal ez elég elegáns lesz egy esküvőre?Szeptember közepén lesz egy vidéki kastélyban.Ha ez számít,a menyasszony az unokatestvérem,kb. évente egyszer-kétszer találkozunk,szóval nem túl szoros a kapcsolat.Utoljára gyerekkoromban voltam esküvőn,szóval nem igazán tudom,hogy manapság mennyire elegáns ruhában szokás menni.Előre is köszönöm!


22/L



2012. aug. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz;)
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelelő sminkkel és hajjal elég jó lesz, mondjuk feldobhatnád néhány ezüst vagy fehérarany ékszerrel.
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én színesebb ruhát vennék fel, de ha ez tetszik neked akkor annyi módosítás lehetne hogy ne ezzel az övvel :)
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: az enyém egyszínű lila,úgy érted,hogy mintásat vagy többszínűt ajánlanál inkább?


Az öv egyébként egy sima fekete csatos deréköv,nem ilyen virágos.

2012. aug. 27. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, mondjuk a fekete magassarkú helyett vehetnél fel valami más színűt, de egyébként így is jó. :)
2012. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem leszel alul öltözött legalább is ahogy le írtad..
2012. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, tetszik a ruha.
2012. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!

ez egyéni ízlés kérdése. én nagyon szeretem a színes ruhákat, legutóbb egy piros alapon fehér pöttyösbe voltam egy esküvőn ;)

de ez az én ízlésem :)

2012. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!