Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú 178 cm el?

Magassarkú 178 cm el?

Figyelt kérdés
178 cm es lány vagyok.Imádom a magassarkút...de túl magaS VAGYOK anélkül is....szerintetek hordhatok azért ilyen magassarkúkat?

2012. aug. 29. 12:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
És milyen az alakod?(1.) ?? vékonyka? mert én olyan pont jó vagyok...senem vékony senem dagadt...olyan pont jó!
2012. aug. 29. 12:24
 12/31 A kérdező kommentje:
Jó de képzeljétek el hogy mentünk pasimmal egy szülinapra...felvettem egy magastalpú sarut...és készülődök meg minden...smink stb...erre beszol egy ilyet hogy DE EGY LÓBASZÚ VAGY .... és akkor én uugy elkezdtem bőőgni...tiszta lekiismeret furdalása volt..és végül strand papucsban mentem...dacból.
2012. aug. 29. 12:26
 13/31 anonim ***** válasza:

Én is normál alkatú vagyok! Se nem kövér, se nem sovány! És sokkal nőiesebbnek érzem magam, ha felveszek egy csini rucihoz magassarkút!

Egyébként meg csak dicséretet kaptam eddig a magasságom miatt!A barátom is mindig mondja, hogy egy hosszú combú,magas lány sokkal nőiesebb!

2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
De csak viccből mondta, nem? Az exem engem is lezsiráfozott párszor:D
2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
:D De azt sem értem hogy vannak ezek a töpördött lányok...olyan aránytalanak...és nem hordanak magassat...ők miért nem??akik megtehetnék??
2012. aug. 29. 12:31
 16/31 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én sem értem... Sokkal kevésbé arányosak pedig. A barátom csak kis dugóknak hívja az alacsony lányokat.:D
2012. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
hordj nyugodtan! :) biztos szép, hosszú lábaid vannak, a magassarkú még nyújt is :) legyél magabiztos, és ne törődj azokkal, akik megbámulnak. csak irigyek ;) én "csak" 172 vagyok, és simán felveszek magassarkút :) nincs barátom, ha lesz, azért akkor majd figyelem a sarokmagasságot. :)
2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nah ez a másik fele...a magabiztosság... :(
2012. aug. 29. 12:43
 19/31 anonim ***** válasza:
ez a legfontosabb pedig!! :) a magas lányokra jobban felfigyelnek a pasik :) hát ha még jó alakod is van... príma! :) csak bízz magadban! :))
2012. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek!:) A pasik is szeretik a magas lányokat!!!
2012. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!