Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú 178 cm el?

Magassarkú 178 cm el?

Figyelt kérdés
178 cm es lány vagyok.Imádom a magassarkút...de túl magaS VAGYOK anélkül is....szerintetek hordhatok azért ilyen magassarkúkat?

2012. aug. 29. 12:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én 180 cm vagyok és hordok! Szerintem és a pasim/pasik szerint is csini és modelles.:) Sokan meg is nézik a magas lányokat, de engem nem zavar.
2012. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hordani hordhatsz, bár nem előnyös egyáltalán.
2012. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Első voltam. Miért ne lenne előnyös? 178 cm-el nemkirívóan magas. És ha a barátját sem zavarja, ha esetleg magassarkúban magasabb nála, akkor szerintem semmi gond nincs vele...Max utánanéznek az utcán.:D Én már hozzászoktam.:)
2012. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Pasin 200 cm pont! de látod ez a baj...hogy vannak akik tökre leszólnak...te milyen magassarkút hordasz? Ugyértem utcára is ?
2012. aug. 29. 12:15
 5/31 anonim válasza:
én csak 170 vagyok, és így is túl magasnak érzem magam. de szerintem ez első sorban az alaktól függ, nem a magasságtól. ha magas sarkúban szép alakod van, akkor tök mind1, milyen magas vagy! :)
2012. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Amugy fiúk válasza is érdekel..
2012. aug. 29. 12:17
 7/31 anonim ***** válasza:
Én 177 cm vagyok és hordok magassarkút. Nem azokat a legmagasabbakat, meg a platformosokat de csak azért mert nem tudok benne menni. Én utcára is ugyanúgy hordok sőt imádom mert szerintem nagyon nőies.
2012. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Jól áll a magassarkú...de lónak érzem magamat!Meg attól tartok hogy engem néznek meg ilyenek...bemegyek a deichmannba és ott annyit szoktam csodálkozni hogy ha kicsit alacsonyabb lennék..csAK EGy kicsit...oooo az összeset felvásárolnám...amugyvan egy kettő itthon...de nem hordom -.-
2012. aug. 29. 12:19
 9/31 anonim ***** válasza:
Első voltam: Igen, hordok utcára is! Én nagyon szeretem, de ha a barátommal vagyok, akkor max. 6-7 cm-est , mert különben magasabb lennék, és az kicsit zavarna már. Érdekes, hogy régen nem érdekelt, mert az exem alacsonyabb volt.
2012. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg főleg alkattól függ, hogy jól áll-e! De én nem egy embertől hallottam, hogy egy magas lány nagyon csinos és mutatós! Nemhiába a modellek-hostessek is magasak.:)

Szóval szerintem hordj bátran! Ha nekem lenne 200 cm magas pasim, mindig azt hordanék!

2012. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!