Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mehetek ilyen...

Szerintetek mehetek ilyen cipőbe suliba? (kép lent)

Figyelt kérdés

Anyu szerint nem kéne ilyen cipőbe mennem suliba.

Szerintetek?8.os vagyok és már volt hogy magassarkúba ment valaki (persze nem 10 centisbe) és nem zóltak érte a tanárok.

Kép:

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 28. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Magassarkú nem igazán gyerekre való.. ez a gond. Egyszerűen nem illik hozzá, nem kényelmes egész nap ebben lenni, és ha sokat hordod eldeformálódik a lábad (mivel még fejlődésben vagy rosszul fejlődik a csont), a gerincednek is ártalmas. Ezek miatt nem kéne hordanod magassarkút.
2012. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia egészségi okokból nem ajánlom, hogy menj benne suliba(amit az első válaszoló is le írt). De tény és való, hogy nagyon szépek ezek a cipők. :) A telitalpú cipők még mindig jobban állnak a tiniknek mint a 10 centis tűsarkuk. Egyszer kétszer felveheted. De nem mindennapos használatra!
2012. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem még meleg van ehhez, de gondolom téli időkre tervezted.
2012. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez nem való egy nyolcadikos lánynak... Ne csinálj magadból 20 évest az öltözködéseddel. Hidd el csak rövid ideig vagy tini, utána már nem tudsz annak öltözni.
2012. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem veszek ilyen cipőt :))
2012. aug. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!