Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most divat a kicsit rövidebb...

Most divat a kicsit rövidebb csőfarmer (kb. bokáig ér vagy kicsit felette) Vagy gáz, hogy olyan rövid?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
egy picit gáz
2012. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lábszárközépig érő farmert általában úgy tűrik fel. Ha annál hosszabb, akkor már olyan, mintha rövid lenne Rád, nem a Te méreted lenn, kinőtted volna.

A térded és a bokád közti távolság félénél semmiképp se legyen rövidebb, de nekem tetszik, határozottan bejön. Pasiknál is!

2012. aug. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neem, nem olyan rövid, kb. a bokámig ér.

Köszönöm a valaszokat!

2012. aug. 28. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak ritka az, akin nem úgy hat, hogy kinőtte. Mármint szerintem ha valaki magasabb, annak teljesen úgy hat, hogy gyorsan megnyúlt és nem volt ideje új nadrágot vennie - pedig nincs így nyilván, csak olyan furcsa. :)
2012. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7/8-os, divatnak divat, de szerintem is furán néz ki, max magassarkúval jó.
2012. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Divat, de szerintem nagyon hülyén néz ki.. mintha kinőtted volna. Max. magasszárú cipővel vagy csizmával.
2012. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!