Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyám nem engedi hogy tangát...

Anyám nem engedi hogy tangát hordjak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem egy melltartót, amin volt egy tanga, és elkezdett ordítani, hogy reméli hogy nem fogom felvenni, mert kidobja. Most miért ilyen? Pedig 16 vagyok már.
2012. aug. 27. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát én utálom a tangát, mert szerintem nem kényelmes. Ez az én véleményem és nincs semmi bajom azokkal az emberekkelakik tangát hordnak.Anyukád elengedhetné, hogy járj vele szerintem, mert neki semmi köze nincs hozzá, nincs beleszolása, hogy milyen bugyit akasz hordani. Amugy nem musyáj tudja, hogy jársz vele. Most le lehet pontozni amiért kimontam a véleményem. :)
2012. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Egészségügyi okokból is ártalmas a tanga,pl méhnyakrákot is okoz. Egyébként néha felveheted ha olyan nadrágot viselsz ami átlátszó.
2012. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanga nem okoz méhnyakrákot, ez teljes butaság. Az viszont igaz, hogy a végbélből a bacilusok könnyebben a hüvelybe jutnak és ott fertőzést okozhatnak. Ez egyéni érzékenység kérdése. 15 éve kizárólag tangát hordok és soha semmilyen nőgyógyászati problémám nem volt tőle. DE!!! nem mindenki ilyen szerencsés.
2012. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
van esze. hord csipkés franciát, az sem látszik át.
2012. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 12 évesen hordtam először tangát,nekem anyukám vette

13/L

2012. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!