Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 12 éves lányomnak...

Szerintetek 12 éves lányomnak vegyek telitalpú cipőt?

Figyelt kérdés
[link] erről lenne szó.. nem annyira kislányos az alkata de én nem nagyon szertném hogy ilyenekbe járkáljon.. van már egy iyesmi cipője de annak sokkal kisebb a sarka (kb. 2-3 centis) .. szerintetek?

2012. aug. 26. 18:39
1 2
 11/14 nevem-senki ***** válasza:
33%

Nem értem, h miért kellett lepontozni az első válaszolót!

Az én lányom 16, de most sem vennék neki magassarkút. A ballagásán viselt első alakalommal, azóta egyszer sem.

"...Ezek a darabok ugyanis

úgy vannak kialakítva, hogy a

lábujjakra helyeződik viselésükkor az

egész test súlya. Ha túl sokat hordjuk

őket, az megterheli a csípőt, a térdet

és a vádlit, ezáltal megnő a csont- és

ízületi gyulladás, a kalapácsujj, a

hátfájdalom, a bütyök és a tyúkszem

kialakulásának veszélye."

2012. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. akkor szerintem megveszem.. :) szerintem szép a cipő.. meg neki is tetszik (mert ilyesmi stílusa is van) csak a sarkával vagyok gondba..
2012. aug. 27. 12:55
 13/14 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem egy kínaiba és ott majd felpróbáltatok vele egy ilyen cipőt.. és ha tud menni benne akkor megveszem a deichmannosat hanem akkor veszek kisebb sarkut/talput. :) ja és azért nézett "női" cipőket mert már a gyerek kategóriában nincs a lábára való méret. 40-es a lába ..
2012. aug. 27. 19:02
 14/14 nevem-senki ***** válasza:
40-es méretben is lehet kapni csinos, divatos, lapos talpú (!)"női" cipőt.
2012. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!