Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz általános iskolai...

Nagyon gáz általános iskolai ballagásra ballagónak egy telitalpú, sötétebb krémszínű magassarkút felvennie?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam magamnak ballagásra cipőt, és egy krémszínű telitalpút vettem. Nagyon szolid, visszafogott, ízléses, de nem bunkóság nem fekete cipőben ballagni ??? Vagy erre nincsen íratlan szabály ??? Elég drága volt, nem akarom visszavinni (ha egyáltalán visszavennék)...
2012. jún. 11. 20:28
 1/8 anonim válasza:
képet tudsz róla mutatni? amúgy ha a ruhád is hasonló a színű, akkor sztem még jobb is mint egy fekete cipő
2012. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
le tudod fotózni?, vagy a bolt honlapját? megkeresem,és mondok véleményt:)
2012. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Képet nem tudok mutatni, de kb ilyen színű: [link] Csak kicsit magasabb, meg van egy masni az elején :-)
2012. jún. 12. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a ruhám fekete szoknya, fehér blúz lesz. A blúzhoz ilyen kis öv is van, nem ilyen sima blúz, tehát nem hiszem h annyira kivívó lenne.
2012. jún. 12. 17:22
 5/8 anonim válasza:
szerintem teljesen jó, milyen magas amúgy?
2012. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
11 cm.
2012. jún. 16. 11:29
 7/8 anonim válasza:

11centi az csini lehet :) milyen magas vagy benne?

nemtudom megvolt-e már a ballagás, de ha igen akkor tudsz róla képet mutatni vagy lefényképezni?

2012. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. :) Bár gondolom, azóta már rég megvolt a ballagás. Hogy ment, mit szóltak hozzá? :)
2012. jún. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!