Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 12 éves lányomnak...

Szerintetek 12 éves lányomnak vegyek telitalpú cipőt?

Figyelt kérdés
[link] erről lenne szó.. nem annyira kislányos az alkata de én nem nagyon szertném hogy ilyenekbe járkáljon.. van már egy iyesmi cipője de annak sokkal kisebb a sarka (kb. 2-3 centis) .. szerintetek?

2012. aug. 26. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom tisztában vagy vele hogy még fejlődésben van és ez eldeformálja a lábat és gerincet is tönkrevághatja. Egy fejlődésben lévő lány semmilyen magassarkút ne hordjon.
2012. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

6.os gyerek ne hordjon magassarkút, mert nem gyereknek való.


Ez a baj a mostani szülőkkel, miattuk is kora érett lesz a gyerek, mert ők még támogatják is ezt. Aztán majd lehet csodálkozni, ha 14 évesen már rég nem szűz.

2012. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy tisztába vagyok vele.. (de ő nagyon szeretne..) az én összes tűsarkumat meg a telitalpumat felveszi. Már a régi cipőmimet szét hordta.. :/
2012. aug. 26. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ez még annyira nem vészes de ennél magasabbat semmiképp...saját tapasztalatomból mondom sajnos, hogy ebben a korban könnyen eldeformálhatja a lábat..én pl a mai napig lábujjhegyen megyek mert majd összecsinálom magam ha leteszem a sarkam a földre :/
2012. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez még tűrhetőnek mondható... én 15éves vagyok és csak most lesz meg az első magassarkúm amit rendszeresen hordani fogok és nem ünneplő... és a sarokmérete kb ugyan akkora... ( [link]

Amúgy nem véletlenül van ez a cipő a női kategóriában.Mondjuk én is szerettem volna 12évesen magassarkút... és örülök hogy anyukám nem engedte.Most végig nézek a 12éveseken akik magassarkúban jelennek meg... és elég fura.

Persze ha idősebbnek néz ki kevésbé hat furcsán...

Mindenképpen te döntsd el.

2012. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes. Nagyobb korára megtanul járni :D
2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nem tűnik kényelmetlennek, szerintem nem is olyan magas. Azt hiszem én vennék a helyedbe neki, ha attól olyan boldog lenne. Vagy esetleg keressetek ilyen stílust kicsit alacsonyabb sarokkal, kompromisszum :)
2012. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Pedig pont hogy a picit magasabb sarkú cipők tesznek jót a lábnak. Nem véletlenül van sok gyógycipőnek magasabb sarka-talpa.
2012. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is 12 vagyok most megyek 7.-be é kaptam egy 5 centis telitalput mindennapokra. sztem ha tud benne járni és max 5 cetis a talpa akkor vedd meg .(bocsi de ez a cipő ocsmány) 12/l
2012. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem vészes :)


20/L

2012. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!