Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Melltartó ügy.

Figyelt kérdés
Vettem két fajta melltartót, a táblázat szerint nekem 80A kellett, annál kisebb kosár nincs is, de mégis úgy érzem nagy a kosár része. Nem lehetne valahogy kisebbíteni házilag? Hallottam hogy létezik AA kosaras is, de életemben nem láttam még olyat, egy boltban sincs, szóval nem tudom... mit kéne csinálnom? Szeretnék már végre egy rám való melltartót.

2012. aug. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Miért kéne a cicit annyira összenyomorgatni?

Nekem meg 90D kell,hidd el az sem egyszerű,ennél nagyobb már nemigen van!

2012. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót nem értem...

A tescot szokták mondani hogy ott van AA, vagy a H&M-ben meg a tezenisben megnézhetnéd még. Ott mintha láttam volna már egész kicsiket.

2012. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet kisebbíteni. Amúgy meg lehet, hogy az is megoldás lenne, ha 75/A-t, vagy 70/A-t próbálnál. Általában a kisebb körméretnél kisebbnek érződik a kosár is. De mindenképpen próbáld meg.
2012. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak AA-t kéne keresni. Talán nevesebb fehérnemű boltokban. Attól hogy 70A-s vág bele a húsába, még nem fogja jobban tartani a cicijét, miközben a kosár meg nagy rá.
2012. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!