Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha kilátszik a melltartó...

Gáz ha kilátszik a melltartó pánt a csőtopnál?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan színű mindkettő.
2012. aug. 22. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz 19/L
2012. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
nem,de a csőtop azért csőtop mert nincs pántja...pánt nélkülivel illene felvenni.
2012. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdésre, szerintem nem olyan nagyon gáz, DE mi értelme a csőtopnak, ha így olyan mint egy spagettipántos? Annak pont az a lényege, hogy felül csupasz a vállad, úgy van értelme.
2012. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgy kellene, csak sehol nem találtam pánt nélküli melltartót, ami meg is tartaná a melleimet, így kénytelen voltam fenthagyni.
2012. aug. 22. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
én átlátszó pánttal szoktam hordani
2012. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz Tezenisben vagy Intimissiben vagy H&M-ben pánt nélküli melltartót, annyi féle fajta van, hogy kizárt, hogy ne kapjál magadra valót.
2012. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

szerintem gáz. és az átlátszó pánt még gázabb . Az olyan lejárt. És eléggé piacos kinézetet kölcsönöz.

Vegyél egy pánt nélküli melltartót. Mondjuk Újpesten a Lemilában

2012. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már a kínaiban is kapni egyszerű pántnélküli melltartókat, toppokat.

Nekem például ilyen van:

[link]

2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát a te dolgod, de én személy szerint ha ilyet látok, elkönyvelem borzasztó ízléstelennek az illetőt.

Egy csőtopnak tényleg az a lényege, hogy pont NÉLKÜLI ugye. :D Attól szexi. Az átlátszó pánt is elrontja ezt, a színben passzoló pánt szintén.

Keress egy rendes pánt nélküli melltartót, nem olcsó, de hasznos. Ha pedig nincs ilyened, inkább ne erőltesd az ilyen felsőket szerintem.

2012. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!