Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan melltartó ami...

Van olyan melltartó ami "összehúzza" a melleket?

Figyelt kérdés

nagyon kicsi a mellem ráadásul oldalra növős.. de rájöttem hogy többnek látszik ha "normálisan" áll. szóval hogy oldalról össze van húzva.

Van ilyen melltartó ami direkt erre van kitalálva?

(bocsi ha kicsit érthetetlenül fogalmazok)

köszönöm előre a válaszaitokat!:)



2012. aug. 23. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Push up?
2012. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esetleg linket?
2012. aug. 23. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Max. 13-14 lehetsz, abba a korba meg gáz a push-up.
2012. aug. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző: abban, nem pedig abba.

De amúgy igaza van(ha tényleg annyi vagy).

Linkelek neked képet, de egyrészt nem olyan nehéz találni, másrészt pedig képről nem lehet felismerni, ha nem is ismerted eddig. Elmész a boltba, push up melltartó az, amelyikben alul van egy szivacspárna.

[link]

2012. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én láttam már olyat Triumphban, ami olyan push-up volt, hogy nem csak az alján, hanem a külső oldalán is volt szivacs. Szerintem neked pont ilyen kéne. Nézz be egy Triumphba. Szerintem a push-up melltartó nincs korhoz kötve, ha már van melle (13-14 éves) akkor lehet felvenni ha ettől jobban érzi magát.
2012. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:

és tudom hogy milyen egy push up melltartó de felpróbáltam egyet-kettőt és mindegyikben csak szivacs volt nem húzta közelebb egymáshoz a melleimet:/

2012. aug. 24. 18:08
 7/7 anonim válasza:
olyan push up melltarto amiben ket oldalt vannak a szivacsok. tehat a kosarak kulso feleben. igy oldalrol nyomja ossze. nem ugy mintha alul lenne a szivacs mert az felnyomja. en is ugyan ettol szenvedek de nekem nem a meretemmel van a gond hanem a noves irannyal. amugy meg a legfontosabb hogy ha ossze akarod tolni kozepre akkor ne vallpantos(hagyomanyos) melltattot vegyel hanem olyat aminek a pantja nyakba akaszthato. remelem segitettem
2013. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!