Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen vastagabb pulcsikat...

Milyen vastagabb pulcsikat vegyek idén ősz/télre?

Figyelt kérdés

A cél a nőies ,meleg, elegáns- bohókás


És kb hány db-ot és mennyit tegyek félre rá? (meg kell váljak az eddigi darabjaimtól)

21/L


2012. aug. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
off.:ez engem is érdekelne:D
2012. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
off: engem is. de kit nem? :p
2012. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia:)

Először is ha meg akarsz válni az összes eddigi pulcsidtól, akkor szerintem min. 4-5 új darabot be kellene szerezned, hogy legyen többféle, ha véletlen nem tudtál mosni, vagy valamelyik épp nem megy a szettedhez.

Most ajánlok neked néhány fazont, ilyesmik az idei trendek ezekre a szezonokra:


[link]

Egy ilyen pulcsit fehér-pasztell színben bármihez fel tudsz venni,tapasztalatból tudom hogy kényelmes, és meleg is.


[link]

[link]

Ezek bármilyen színben vagy haonló mintával lehetnének bohókás darabok:)


[link]

ez a pulcsi egy világos, visszafogott színben tökéletes mint elegáns darab, nekem ilyen van fehérbe, és imádom;)


Ezeken kívül vehetsz még olyan kötött pulcsit, ami ejtett vállú, az kifejezetten nőies egy vastag övvel.

Kitértem itt a kötött dolgokra, mert azt írtad vastagabb, de persze beszerezhetsz néhány olyan felsőt is, ami nem kötött, ezekből szerintem inkább a nagy mintásakat, és az egyszinűeket válaszd, de idén hatalmas divat a szépen kidolgozott csipkés/csipke ruha is.

A túl sok mintás, giccses felső már nem szép.


Ha tippelnem kellene, akkor 20.000 Ft-ot mondanék, hogy rakj félre, mert a kötött dolgok drágák, de szerintem megéri, mert az sose megy ki a divatból;) én is most voltam hasonló bevásárláson még most olcsóbbak a dolgok, mint majd főszezonban lesznek.


Azért remélem segítettem, ha megfogadod a tanácsom örülök, ha nem, akkor sem baj nem mindenki van egy hullámhosszon:)

2012. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!