Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, (esetleg fiúk)!...

Csajok, (esetleg fiúk)! szerintetek? (kép lent)

Figyelt kérdés

Beújítanék a ruhatáramban, mik azok az alapdarabok amiket mindenképpen beszerezzek? mik azok amik jól állnának? S. O. S. 14 éves lány vagyok és most leszek gimis.



[link]

[link]

[link]



2012. aug. 23. 17:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. aug. 24. 10:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ez a stílus,a korodnak is megfelelő,de nőies.Szerintem az alakod is jó,így nincs probléma azzal sem,hogy nehezen találsz olyan darabot,ami jól áll.Esetleg egy-két kiegészítőt (hajráfok,csatok,bizsuk stb.) vennék a helyedben,olyat,ami illik a stílusodhoz.Nem tudom,hol laksz,de Pesten pl. a Claire's-ben,H&M-ben vagy a Mangoban tök jó dolgokat lehet találni.

Most még jó idő van,meg szeptemberben sem valószínű,hogy nagyon hideg lesz,így esetleg beszerezhetnél valami csinos balett cipőt,meg akár egy szoknyát is (nem plázacicás, seggig érő minire gondolok :D),ha szereted az ilyesmit :)

2012. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bármit vegyél ami tetszik és jól érzed magad benne, tudod mások úgy sem azért szeretnek amiben vagy, hanem azért aki vagy;)
2012. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aranyos,kislányos.

Szerintem jól állnak ezek a kötött dolgok.

Naciból én kicsit feszesebbet vennék,de Te tudod.

Pár babarózsaszín cucc is jól állna szerintem és egyébként is az ilyen halványabb színek.

2012. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!