Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok akik borotvajatok a...

Csajok akik borotvajatok a labatokat. Mivel knitek be borotvalaskor? Borotvahab? Ilyesmi? Es mit hasznaltok utanna ami esetleg lasija a novekedest? Nekem sajnos hamar elkezd vissza noni

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
kenitek* lasitja* ,......... bocsi csak siettem
2012. máj. 8. 15:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Szappannal kenem be és sajna amennyire én tudom semmi se lassítja a növekedését :(
2012. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Gillette Satin Care borotvazselét használok ,nagyon jó és van több fajta belőle ,én például a levendulásat használom ,nagyon jó az illata :)Szerintem te is próbáld ki ,megpuhítja a bőrt ,és sokkal könnyebb vele a borotválás.Én nem használok semmit ami lassítaná a növekedést ,de létezik olyan dezodor ami lassítja ,de persze azt a hónaljra kell használni.
2012. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gillette Satin Care borotvazselé hol kaphato?:) es kb mennyier?
2012. máj. 13. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ritkán szoktam borotválni, mert utálom, mindig megvágom magam. De ha sietek, akkor megteszi ez is. Én amúgy borotvahabot sose használtam, mindig a tusfürdőt rajtahagytam a lábamon, és úgy húztam a borotvát. De volt olyan is, hogy csak simán bevizeztem a lábam. A művelet után egy mezei testápolóval kenem be a lábamat.


16/L

2012. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en tusfürdőtol ugy vettem eszre hogy rendesen megerosodot a szorzet es gondolom a miatt is no hamar vissza
2012. máj. 13. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Stain Care van a Tescoban is, de szerintem van az összes drogériában ,dm ,Rossman stb. Én a Tescoban szoktam venni :) kb. 1500 Ft ,annál bitos nem több ,és megéri ,mert nekem ,kb. 5 hónapig elég szokott lenni :)
2012. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) rendben :) koszi utanna fogok nezni
2012. máj. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!