Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, mit szóltok a magassarkú...

Fiúk, mit szóltok a magassarkúhoz?

Figyelt kérdés

Van egy haverom (15/F), aki nem is "néz" egy lányra, ha magassarkú van rajta. De egy másik haverom (16/F), ő ragazkodik egy lánynál a magassakúhoz, mert az nőies.

Ti mit gondoltok róla? Légyszi kort is írjatok. Előre is köszi.

15/L



2012. aug. 15. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
mind1
2012. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi
2012. aug. 15. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is nagyon csinosnak, nőiesnek tartom a magassarkút, de nálam ez kb. 5 cm-es sarkat jelent. Az ormótlan 15 cm-es sarkúakat ízléstelennek tartom. Egyébként vannak olyan ruhadarabok, amikhez elengedhetetlen a magassarkú (pl.: miniszoknyához). Egyébként a balerinacipőt v. bármilyen más női cipőt is csinosnak tartok, de a laza, sportos cipőket nagyon nem kedvelem, és ízléstelennek tartom őket!

21/f

2012. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én imádom a lányokon a magassarkút!Mondjuk az is közrejátszik,hogy láb/cipőfétises vagyok...:) 24F
2012. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A barátomnak inkább a tornacipő meg a csőnadrág tetszik és mikor ezt meg tudtam nagyon elkeseredtem,mert én elítélem ezeket a tini összeállításokat :D
2012. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen magas sarkú párti vagyok. Azt se bánnám, ha a női méretekben mostantól csak ilyen cipőket gyártanának. :D


26/F

2012. aug. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát az egyáltalán nem lenne jó, ha csak magassarkúban járnának a lányok, mert pár éven belül teljesen tönkre mennének az ízületeik, a vádlijuk és az idő múlásával a gerincben is súlyos károkat okok ( [link] )


Arról nem is beszélve, hogy egy csomó csaj felvesz magassarkút, anélkül, hogy tudna benne járni. Az valóban nagyon nőies, mikor valaki végig botladozik az utcán. Meg lehetne még csűrni-csavarni, hogy mennyi hátránya van. Elvileg azért szeretik, mert szép tartást csinál, persze ez is eltűnik, ha túl sokat hordják. Azért néhány este, pár órára nem okoz gondot, de hogy valaki egész nap viselje... ( Csendben megjegyezném, hogy a lapos talpú tornacipők is károsak, mert nem emelnek semmit a sarkon, de tök mindegy )


Úgy hogy a pasasok csak ne várják el maguknak az ilyen tartás javítót a nőknek, mert én sem sírom vissza rájuk a férfi fűzőt! (19/L)

2012. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem az egyik ismerősöm kifejezetten gyülöli..ő 17

de amúgy a magassarkú állítólag nagyot dob popsira ..

2012. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Mert megváltoztatja a gerinc állását, így a fenék és a mellek kidüllednek, olyan, mintha tálcán kínálná fel, őket a lány, ezért szeretik legtöbben.

A gerincállás változás itt nem jelent rosszat, de, ha egyszer valaki teljesen átszokott a magassarkúra, utána a lapos sarkú cipőben azt fogja érezni, hogy fáj a háta. Ugyanez van, ha előbb lapos sarkút hordasz, majd átszoksz. Egy ideig mindenképpen kényelmetlen lesz, mert a gerincállás változással a test állásod is megváltozik teljesen, és a normális állástól eltérő állás mindig fáraszt és fáj is. A LÉNYEG: Ne hordj egyszer lapost egyszer magast, mert azzal teszed tönkre a gerincedet, ha folyamatosan ezt csinálod, úgy 30 éves korodra állandó fájásaid lehetnek. Szóval önmagában ez egy tévedés, hogy nem tesz jót a gerincnek.

2012. aug. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és 18/F
2012. aug. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!