Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni magassarkúhoz...

Hol lehet venni magassarkúhoz zselés talpbetétet?

Figyelt kérdés
Ruhaüzletekben már néztem és ott nincs, valamint a tesco-ba sincs.Rossmann-ba esetleg találok?A Deichmannba meg szerintem nagyon drága:/
2012. ápr. 20. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 900 ft-ért vettem deichmanban.
2012. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha esetleg a sarkam is fájna arra mi jó?Úgy szeretnék felvenni már magassarkút, de egy kis séta után már fáj a talpam és a sarkam is.Mondjuk 175 cm magas vagyok, szóval nagyon ritkán veszek fel magassarkút.Szerencsére nem szokta a sarkamnál kidörzsölni, szóval valami jó minőségű és hatásos talpbetét kellene.És nem csúszik el a cipőbe?
2012. ápr. 20. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 1000 ft körül vettem a deichmann-ba.Nagyon kényelmes szerintem, jó rálépni.:D Nem csúszik el, mert a cipőre ráragad.Ajánlom neked is.A szalagavatómra vettünk egy gyönyörű cipőt, de olyan magas a sarka, hogy nem lehet hordani, de szerencsére a zselés talpbetét segített.:D
2012. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, nekem rendszeresen elcsúszik.. Amúgy van olyan is, amit nem csak elölre tehetsz, hanem olyan mint egy rendes talpbetét, csak az egész zselés.

[link]

2012. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!