Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet magassarkúhoz olyan...

Hol lehet magassarkúhoz olyan bigyót venni a sarkára? :S

Figyelt kérdés
Mert hamar lekopik és a sarkalltatás drága lenne hetente két hetente :SS
2011. nov. 16. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

??? Hetente kell sarkalltatni a cipődet? Te hol sétálsz, ipari gyalun? Egy rossz minőségű sarok is hónapokig kitart, az erősített kivitellel vidáman végig tudsz vinni egy szezont. Mit csinálsz te azokkal a sarkakkal?


Egyébként milyen bigyóra gondolsz?

2011. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iskolába járok velük és vonattal igen kb egy-két hete sarkalltattam meg és már az egyikről leesett a másik meg már le van kopva. Arra gondolok ami a sarok végén van és az kopik le. nem tudom jobban el magyarázni :/
2011. nov. 16. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor megsarkalltatod a cipőd, akkor rákalapálnak egy műanyag "kockát". Azon túl mást nem szoktak rárakni. Abból van több minőségű is, a drágább keményebb és tovább tart, igaz hangosabban kattog.
2011. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt tudoom, csak nem tudod h hol lehet venni ilyet?? vagy még lenet-e egyáltanál...
2011. nov. 18. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit, cipősarkat??? Fogalmazz már érthetően. Cipősarkat bármelyik cipész tud rakni a cipődre. Sarok nélkül NEM szabad benne járni, mert nagyon gyorsan tönkremegy!
2011. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
érted a lényegét nem?? máshogy nem tudok fogalmazni tudom de nagyon drága lenne... ezért akarok venni és apukám is fel tudná tenni ingyen... régebben így is csináltuk csak már rég nem volt magassarkúm és már nem tudom h hol lehetne-e.
2011. dec. 1. 21:42
 7/8 anonim válasza:
Én értem a lényeget, egyszer vettem egy drágább cipőt ( kövekkel volt kirakva), és ahhoz adtak olyan pótsarkat, és díszt(köveket), ha lejönne... de amúgy sajnos nem tudom :(
2011. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudom mire gondolsz,és bőrdíszmű vagy, cipészboltokban szerintem találsz :)
2011. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!