Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így hozzá tudok szokni a...

Így hozzá tudok szokni a magassarkúhoz?

Figyelt kérdés

Vannak 8-10-12centis cipőim,de ezeket csak buliba szoktam felvenni,mert iszonyatosan fáj benne a lábam hétköznap,és a buliba is váltócipővel érkezem.

A 12 centisbe még sajnos nem tudok profin menni,de 22 évesen át szeretnék már térni erre az öltözködésre.

Ha felveszem a magassarkúm hétköznapra is, 1.nap mondjuk 2 órát,a 2.nap 3-mat és így tovább,akkor mennyi idő után szokik hozzá a lábam,hogy ne fájjon?


2011. máj. 8. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Szerintem egy fél év minimum.
2011. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De így a gerinced is meg fog változni, ami nagyon nem egészséges!
2011. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de én már 3. éve minden héten legalább kétszer rákönyörgöm magam (szó szerint), hogy vegyem fel a magassarkút, az első 1-2 órában nagyon jó érzés, hogy könnyedén járok, csinosnak érzem magam, utána viszont borzasztóan elkezd fájni a talpam eleje keresztben (gondolom oda összpontosul a súly), és kb besz.rok mire hazaérek... :(
2011. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy megszokja a lábad, egy idő után mindig fájni fog benne. De először is, nem mindegy, hogy minden oké-e a talpaddal, ha lúdtalpad van vagy bőrkeménykedés az mind rárak egy lapáttal a fájdalomra. Plusz nemtom mennyire használnak ténylegesen, de vannak ezek a zselés cuccok, amit a cipődbe belecsúsztatsz és elméletileg nem fáj tőle a lábad, én nem próbáltam.....
2011. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez erosen cipo vagy egyen fuggo. Nekem speciel soha nem fajt a labam az ilyen cupokben max. ha reggeltol estig folyamatosan gyalogoltam.
2011. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De ha egyszer fáj benne a lábad és kényelmetlen, akkor miért erőlteted? Miért ennyire fontos, hogy magassarkúban legyél? Nem azt nézik a pasik...
2011. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
00:08 Nem azt nézik a pasik? Akkor mégis mi az isten nyilának vennék fel a nők, ha nem azt nézik a pasik? Ezt a hülyeséget. De, azt nézik a pasik. A magassarkútól gyönyörű lába lesz a nőnek, szépen ivelődik, egész egyszerűen megszépíti. Szóval de, azt (is) nézik a pasik, még ha nem is konkrétan így, hogy "hmm, magassarkú van rajta", de az összhatáson nagyot dob.
2011. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azt nézik a pasik deh istenem valószinü majd azt nézik. azt nézik drágám,hogy milyen a pofid a melled meg a feneked meg a lábad.nem a cipőd.
2011. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igaza van, aki azt mondja, hogy számít. Aki tud járni a magassarkúban, annak sokkal elegánsabb lesz a járása benne! És az igenis számít. Viszont ha valakinek olyan fájdalmakat okoz, hogy fél óránál tovább nem bír meglenni a magassarkúban, akkor nem kell erőltetni, annyit nem ér meg!
2011. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te pasi vagy?
2011. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!