Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így hozzá tudok szokni a...

Így hozzá tudok szokni a magassarkúhoz?

Figyelt kérdés

Vannak 8-10-12centis cipőim,de ezeket csak buliba szoktam felvenni,mert iszonyatosan fáj benne a lábam hétköznap,és a buliba is váltócipővel érkezem.

A 12 centisbe még sajnos nem tudok profin menni,de 22 évesen át szeretnék már térni erre az öltözködésre.

Ha felveszem a magassarkúm hétköznapra is, 1.nap mondjuk 2 órát,a 2.nap 3-mat és így tovább,akkor mennyi idő után szokik hozzá a lábam,hogy ne fájjon?


2011. máj. 8. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, lesz*rják, hogy szép vagy-e, hogy jók e a melleid, VÉGIG A LÁBADAT FOGJÁK NÉZNI! Ha este randiztok, visznek zseblámpát, hogy a lábatokat nézhessék, otthon pedig magassarkúban kell főzni az ebédet, mert AZT NÉZIK! És ha meg mersz jelenni egy lapostalpúban, onnantól fogva ronda banya vagy, és repülsz, sajnálom. :(


Istenem...

2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

22:10 Te tényleg ennyire ostoba vagy, vagy nagyon rájátszol?

Hogy a te korlátolt és egyszerű stílusoddal éljek, tökmindegy mi van a lábadon, mert VÉGIG a melleidet fogják bámulni, egyszerűen teljesen mindegy mi van rajtad úgy egészében, azon a 150 cm^2-en kívül SEMMIT nem látnak a pasik, csőlátással a melleidet fogják sasolni.


Tessék gondolkodni, idióta.

2011. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10.41: nem akarok mélyen beleszólni a vitátokba, de ez azért egyáltalán nem igaz. pl. a barátom mondta, hogy ő sokkal inkább fenékpárti, és rengeteg haverom is ezt mondta, a mell nem érdekli, legyen átlagos, de a feneke... :D

nem minden pasi egyforma.

2011. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tessék gondolkodni, igen, én is ezt mondom. K*rvára nem tudod, mi az az irónia, ugye? Olvasni nem tudsz, vagy agyad nincs? Ennél erőteljesebben nem tudom éreztetni... pontosan ugyanazt mondtam, mint ti... csak sajnos s*ggfej vagy, és nem fogod fel... gyökér...
2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
nem fogsz így hozzászokni:) nem lehet:) 6 éve hordok magassarkút, nagy
2011. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

előző vok:

nagyon magas sarkút is szoktam hordani, járni is tudok benne, bulizni is jártam sokat magassarkúba, de nem még mindig nem sikerült hozzászoknom..

2011. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!