Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turkálóban vásárolni...

Szoktatok turkálóban vásárolni? Lányok?

Figyelt kérdés
Mert én egyszerűen imádom :D angol turiba szoktam menni,(nem vállfás) és vannak nagyon szuper dolgok, már függő vagyok, tök olcsón lehet tök jó dolgokat venni, általában a még új, címkés dolgokat keresem.Meg hát az a semmihez sem fogható élmény, hogy igen, megvan, gyönyörű, és csak az enyém..a vadászat élménye, és a zsákmány megszerzése fantasztikus :D:D
2009. júl. 21. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem vennék használt cipőt, vagy turis cipőt (igaz van 1-2, mert amikor anyukám ott dolgozott hozott nekem, de azok tényleg újak, a talpa is totál tiszta és nincs elkopva, valószínűleg még bentre sem hordták. Külföldön jobban élnek, sokan megveszik aztán egyszer sem veszik fel és később kidobják,elajándékozzák, leadják turiknak stb.).

Anyukám viszont több cipőt is vett magának angolturiból, jól kimosta és hordta, semmi baja nem lett, pedig ez évekkel ezelőtt volt.


Szerintem csak jól ki kell mosni, kifertőtleníteni stb.

Amúgy lábgombát a legpazarabb cipőboltban is elkaphatsz, ha előtted fertőzött ember próbálta fel a cipőt. (Érdekességként: Elvileg zokniban kevésbé kapod el, mint nejlonharisnyában - valahol olvastam régebben.)


Amúgy nekem még melltartóim is vannak onnan, mert a boltokban nehezen találok magamra valót. Tök újak voltak, nem is értem, hogyan... Még új bugyik is érkeztek néha!

Engem is órákig győzködött anyám, hogy újak és felvehetem, nekem sem jött be az ötlet. De aztán jól kimostam (én amit lehet 60 fokon mosok, kevés domestost is adok hozzá, de vigyázni kell, ne a ruhára öntsd, én a mosópor mellé öntöm így a víz felhigítja és nem lesz foltos a ruha - de ami kényesebb ahhoz inkább vennék új vanish fertőtlenítős port -.)

De összevissza írtam, elnézést. :D

2012. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!