Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktál vásárolni turkálóban?...

Szoktál vásárolni turkálóban? Kilós vagy darabáras fajtában? Milyen ruhákat szoktál venni?

Figyelt kérdés

Én mostanában sokszor megfordulok a közeli turkálókban. A kedvencem a kilós Háda, sok jó cuccot lehet kifogni, de sajnos sokszor túlzásokba estem, és olyan ruhákat is megvettem, amik már nem tetszenek, csak féltem őket otthagyni, mert mi van, ha később megbánom... Én felsőket és ruhákat, valamint ha vannak szép darabok, akkor kendőket is szoktam venni.

16/L


2012. aug. 10. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én imádok turizni :) A Hádát szeretem a legjobban, voltam más turikban is, de azok nem tetszettek. A darabos turit jobban szeretem, ott szerintem jobb cuccok vannak. A kilós se rossz, ott nyáron érdemes pólókat vásárolni, a múltkor egy pólót vettem kb 250 Ft-ért, és nagyon jól néz ki. Néha én is úgy érzem hogy egy-két ruhadarabot tök feleslegesen veszek meg, de a boltba meg úgy vagyok vele,hogy ennyi pénzért, és lehet nem találok jobbat :)


17/L

2012. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Darabárasban szoktunk, ismerem a tulajt és nagyon jó cuccokat szokott adni. Én is viszem néha a régi kinőtt, megunt cuccaimat neki. Felsőket szoktam, póló pulcsi ha van akkor nadrágot is. H&M, Marks&Spencer cuccaim is vannak. Nagyon szeretem :D Járnék máshová is, de ahol lakok, ott nincsen egyáltalán, ez is messze van tőlünk. :D

18L

2012. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
darabárasban, mert a kilós katasztrófa. legalábbis eddig a nagy lajos király útiban voltam, a többi meg nemtom hol van
2012. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
edig csak darabáras hádában voltam és ott mindig jó ruhákat fogtam ki .
2012. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádok turizni!!! Múltkor egy ilyen cipőt találtam amit persze meg is vettem: [link]
2013. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!