Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan a francból van ezeknek...

Honnan a francból van ezeknek a 15-16-17 éveseknek pénzük?!

Figyelt kérdés

itt arra értek, hogy miből öltözködnek. nem azokra a tinikre gondolok, akik "tipikus tiniként" öltözködnek (sportosan), hanem akik rib@ncosan vagy túl sikkesen... mert egy elegáns darab nem 1000 ftba kerül. az nem válasz, hogy kínai vagy turkáló, mert látszik, hogy h&m-ben meg iylen boltokban veszik...félreértés ne essék, én is megengedhetném magamnak, hogy megvegyek ezt-azt (mielőtt valaki lehurrog, szokás szerint), de azért komolyan érdekel, hogy egy 16 évesnek honnan van pénze hogy a legújabb kollekciós ruhákat vegye meg...

20/L


2012. aug. 8. 08:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

ha megnéznétek engem és Anyukámat vásárlás közbe, rögtön jönne az,hogy Anyunak nincs pénze magára. Ácsi, Anyukám azért nem költ magára sokat,mert nem akar gazdagnak látszani. Pedig azok vagyunk. Nevelőapám és anyum is iszonyat jól keres.

Az átlag magyar ember azért veszi meg az adidas melegítőt még ha nincs is rá pénze,hogy gazdagabbnak tűnjön. Az én szüleimnek erre semmi szüksége, ennyi.

De, soha nem tenném meg Anyukámmal,hogy távolabb ülök tőle,nehogy azt lássák,hogy együtt vagyunk. Élvezem,mikor anyuval megyek vásárolni, mert nagyon kompatibilis a humorérzékünk és szeretjük egymást "szívatni".Vagy viccesen be-be szólogatni. lényegében mint két barátnő.

2012. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

10:24-es vagyok



"11:03" teljesen jó leírta a lényeget. Sőt annyit még hozzátennék, hogy azok, akik cigiznek és buliznak, még valószínűleg többet is költenek. Persze a szülők ezt észre sem veszik, illetve jobb, ha össze sem adják, hogy ez havi szinten mennyibe kerül.


Igen, védem is azokat, akiken márkás ruha van. Miért jobb dolog részgre inn magát az embernek, vagy éppen cigizni. Szerintem ez sokkal több pénz havi szinten. És persze én is ezt tapasztaltam: meglátnak rajtam egy márkás napszemüveget, ruhadarabot mindjárt megkapom: miből telik erre? Jól megy ám... Ilyenkor fejbe tudnám b@szni az illetőt, hogy: "abból, hogy nem iszok annyit mint te, meg nem szívok el napi 2 dobozzal" - persze erre megsértődne.

Meg amikor valaki megvesz 3-4-5 millióért autót: ja az tök természetes. De én megvettem egy Diesel parfümöt (18eFt), Diesel farmert (49eFt) vagy éppen Armani szemüveget (59eFt)(természetesen nem egyszerre), akkor még én vagyok a gardag. Az agyamat eldobom az ilyen köcsög emberektől.

2012. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
*"gardag=gazdag"
2012. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is két fajtája van ezeknek a tiniknek. Az egyik kapja a szüleitől hetente az 50 ezret, amikor el kíván menni vásárolni, csak úgy, a másik meg igenis összespórolja. Nem mondanám, hogy a szüleim rosszul keresnek, de mindig is feleslegesnek érezték, hogy ruhákra sok pénzt kiadjunk (ők sosem tették, nem értették, hogy én miért akarnék kicsit márkásabbakat, miért nem jó a kínai), szülinapokra, karácsonyra pénzt kaptam, amiből elmentem vásárolni. Véleményem szerint nincs olyan sok az ostoba szülőből ezen a téren, sokan összespórolják rá a pénzt.. :)
2012. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
11:23-as: irigyellek anyukád miatt :(
2012. aug. 8. 11:38
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. diákmunkából. Elegem van már abból, hogy aki meglát, lecsesz, hogy honnan van pénzem mindig új ruhákra. A családnak nincs különösebben sok pénze, 5000-t kapok havonta, ez kell buszjegyre, kajára, cigire, szóval nem a szüleim fizetik a gardróbom. Egyébként a h&m-ben, takkoban, new yorkerben egyáltalán nem drágák a ruhák, pláne most, hogy nyári akció van. Az igazán drága boltok a Zara meg a Mango, meg az ilyenek. 16l
2012. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

16-os válaszolóval egyétértek!

Nem költök el 100 ezret ruhára egy hónapban,de szoktam kapni egy-két dolgot valamikor leárazásról,valamikor teljes áron (természetesen nem a legdrágább boltokban). Ezen kívül kapok pénzt szülinapra,névnapra,stb. és abból is vásárolok magamnak,ha valami megtetszik.

Nagyon szomorú vagyok,ha azt látom,hogy valaki drágább boltokból fel van öltözve,és az anyukája/apukája kopottas. Persze,megértem,hogy rájuk szívesebben költi minden szülő a pénzét,de azért van olyan is,hogy a gyerek hisztizik.

Egyébként a ruha kérdés kényes dolog,mert van,amikor ruha vásárlás után úgy érzem,hogy nekem felesleges volt néhány dolgot megvenném,és olyankor rosszul érzem magam.

2012. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!