Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan a francból van ezeknek...

Honnan a francból van ezeknek a 15-16-17 éveseknek pénzük?!

Figyelt kérdés

itt arra értek, hogy miből öltözködnek. nem azokra a tinikre gondolok, akik "tipikus tiniként" öltözködnek (sportosan), hanem akik rib@ncosan vagy túl sikkesen... mert egy elegáns darab nem 1000 ftba kerül. az nem válasz, hogy kínai vagy turkáló, mert látszik, hogy h&m-ben meg iylen boltokban veszik...félreértés ne essék, én is megengedhetném magamnak, hogy megvegyek ezt-azt (mielőtt valaki lehurrog, szokás szerint), de azért komolyan érdekel, hogy egy 16 évesnek honnan van pénze hogy a legújabb kollekciós ruhákat vegye meg...

20/L


2012. aug. 8. 08:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%
10-es, micsoda? A kérdező irigy?
2012. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már nem egy olyat, hogy gyereken minden márkás cucc, legújabb teló a kezében, jó messze ül a metrón anyukától, nehogy azt higyjék vele van, anyuka meg kopott, ócska ruhában, lógó hajjal, látszik, hogy nem tud magára költeni. Szomorú.
2012. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

igen, 10-es, irigység, a jól fizető munkám mellett. :) biztos te is pont a kérdésemben szereplők egyike vagy, csak hogy beléd kössek :D


nekem sem voltak meg a legújabb cuccaim gyerekkoromban, nem volt olyanom, ami mindenkinek (na jó, 90%-uknak), nem cikiztek...

nincsen iphone-om, nem vásárolok a high fashion boltokban stb. ugyan minek?

2012. aug. 8. 09:24
 14/37 A kérdező kommentje:
12- es: ez nagyon durva... én is nap mint nap látok ilyet a metrón, de ritka amikor szülővel.
2012. aug. 8. 09:25
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
anyjuktól apjuktól rokonaiktől kapják ..én is kapok pénzt de én nem szóróm el feleslegesen meg nem ilyen ruhákra költöm=)
2012. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
98%

Amit a kérdező leírt igaz, mert vannak ilyen gyerekek

Szerintem akinek pár száz forintos órabére van, az semmiképpen sem engedheti meg magának. Ha magára nem költ, csak a gyerekre, akkor is ott vannak a számlák, hitel, albérlet, stb...


A 12-es válaszolóval is egyetértek, mert vannak ilyenek. De azért valamilyen szinten normális, hogy inkább a gyerekére költ többet, mint magára. Ha a gyerekének ilyen a magatartása (szégyenli a szüleit, szemtelen, kihisztizi, hogy megkapja ezt vagy azt) akkor is az ő gyereke marad, akit szeret, és a legjobbat akarja adni neki)


Nálunk pl. úgy van, hogy telefonból apának és nekem okos telefon van (övé 80e volt, enyém 20e) anyának nem, mert nem tart rá igényt

Ruhát márkásat, jó minőségűt vesznek maguknak, csak nem olyan sokat, mint nekem.

(az alul felsorolt üzletekben vásárolnak ők is, New Yorkert kivéve :D )


Nekem is megveszik a jót, de nem mindenből van a legmárkásabb. Nadrágból pl. kínai. Póló, pulcsi nem. Azt legtöbbször Charles Vögele, H&M, C&A, New Yorker, Takko. De ott is csak a leárazottat/olcsót. Pulcsira 3000 Ft-nál többet nem adunk ki, pólónál kb. 1500-2000 Ft a határ (alkalmi blúznál több).


Gyakorlatilag minőségben ők is megveszik maguknak, amit nekem, csak nem olyan sokat, és nem olyan gyakran.

De ha pl. észreveszem, hogy bementünk valahova, és apa kapott egy pólót, én egy csomó cuccot, anya meg nem vett magának semmit, akkor mindig lelkiismeret furdalásom lesz. Szoktam is mondani neki, hogy nem vesz ezt vagy azt, és azt mondja, hogy nincsen rá szüksége, meg ha kell, akkor úgyis meg fogja venni ...

2012. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

az lemaradt, hogy 15 éves lány vagyok

nem csak az ő pénzükből, a névnapi-szülinapi-ballagási pénzből is szoktam :)

2012. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

azóta már válaszolt más is....

szóval a 16-os és a 18-as vagyok én :D

2012. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
15 éves lány (86%os :D): teljesen korrekt amit leírtál!
2012. aug. 8. 09:42
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy összespórolják?

Szülinap, névnap, karácsony, húsvét... ezekre mind kapnak (legalábbis én igen). Nekem is rengeteg ruhám van. A h&m-ből is van egy-kettő. Szoktam kínaiban, a cosmosban vásárolni sőt még a talliban is (ahol tényleg k.rva drága minden).

Soha nem adok ki egy ruháért 5000-nél többet, mégis irigyelnek, hogy milyen jó (milyen sok) ruhám van.

Próbálom a ruháimat kombinálni, ezért mindig más stílusú (valamikor elegáns, de van, hogy sportos ugyanaz a ruha).


Egy kis ízléssel egy sima ruhából is szuper ruhát lehet csinálni.

2012. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!